přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > Naplánujte si svou návštěvu > Kalendář akcí > LISTOPADOVÉ ADAPTACE VE FILMOVÉM KLUBU PREMIÉRA Vražda v Orient expresu

LISTOPADOVÉ ADAPTACE VE FILMOVÉM KLUBU PREMIÉRA Vražda v Orient expresu

LISTOPADOVÉ ADAPTACE VE FILMOVÉM KLUBU PREMIÉRA  Vražda v Orient expresu
 

USA/Malta, drama/krimi, 100 min, titulky.

Předloha: Románu Agathy Christie. který byl pod názvem Murder on the Orient Express poprvé vydán v roce 1934. Následovala řada filmových a televizních zpracování  z nich nejslavnější je verze z roku 1975 oceněná Oscarem v režii S. Lumeta. Roli Hercule Poirota  stvárnil Albert Finney. 

K napsání jedné z nejslavnějších detektivek inspirovala anglickou královnu zločinu nezvykle krutá zima, která v roce 1929 způsobila, že legendární Orient-expres uvízl na své pravidelné cestě Balkánem ve sněhových závějích. Jen co vlak zastavil, zamrzly stroje a cestující i posádka zůstali na několik dní ponecháni napospas svému osudu. Každý se svým tajemstvím, každý se svou záhadnou minulostí… Hercule Poirot (tentokrát Kenneth Branagh) nastupuje do Orient-expresu v Istanbulu, neboť je telegramem žádán, aby se vrátil zpět do Anglie. Skvělý detektiv je záhy nucen řešit záhadnou vraždu. Třináct cestujících, třináct příběhů a jedna mrtvola s řadou bodných ran. Znamenitý filmový vypravěč Branagh  získal pro film celou řadu znamenitých herců a osobností, a tak kromě Johnny Deppa, Daisy Ridley, Michelle Pfeiffer, Penélope Cruz, Kennetha Branagha, Willema Dafoea, Judi Dench, Dereka Jacobi, se v malé roli objeví i světově proslulý tanečník Sergej Polunin. Nádherné kostými, krásné dámy, skvělé dialogy a herecké výkony, napětí a to vše v novém, Branaghovském kabátu.

Hrají: Johnny Depp, Daisy Ridley, Michelle Pfeiffer, Penélope Cruz, Kenneth Branagh, Willem Dafoe

Režie: Kenneth Branagh

 
datum: 11.11.2017
typ akce: Kina
město: 35601 Sokolov
místo: 3D kino Alfa
vložil: Sokolovské infocentrum
čas konání: 16:30
vstupné: 60 Kč SOBOTNÍ CELODENNÍ VSTUPENKA do obou sálů kina činí 160 Kč

Místo konání na mapě

« zpět na seznam akcí

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz