přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > Naplánujte si svou návštěvu > Kalendář akcí > NEJKRÁSNĚJŠÍ MELODIE Z DĚL ANTONÍNA DVOŘÁKA

NEJKRÁSNĚJŠÍ MELODIE Z DĚL ANTONÍNA DVOŘÁKA

NEJKRÁSNĚJŠÍ MELODIE Z DĚL ANTONÍNA DVOŘÁKA
 

Komorní koncert

Trio di Praga

Jana Ryklová – soprán

Absolvovala na operním oddělení Pražské konzervatoře u prof. dr. Miloslava Pospíšila. Ve studiu pokračovala na pražské HAMU ve třídě doc. Jany Jonášové. Při studiu vystupovala v představeních školní produkce. V současné době se věnuje koncertní činnosti doma i v zahraničí. V letech 2005 až 2018 účinkovala na koncertních pódiích v Kolíně nad Rýnem, ale i v Praze jako sólistka pod vedením významného dirigenta FDB Bernda Radocha. Svou profesní dráhu zdokumentovala v České televizi, kde vystoupila i se svými dětmi. S geniálním houslistou Alexandrem Shonertem založila Trio di Praga. Od roku 2013 se věnuje i pedagogické činnosti.

Alexander Shonert – housle

Houslista a pedagog ze Sibiře. Od roku 1999 žije a pracuje v Praze. Jako uznání za přínos české kultuře mu bylo v roce 2010 uděleno české občanství. Alexander Shonert vystupuje jako houslový sólista po celé Evropě i ve Spojených Státech. V roce 2014 A. Shonert vystoupil s dvouhodinovým recitálem před naplněným stojícím sálem v jedné z nejprestižnějších koncertních síní v USA v National Gallery of Art ve Washingtonu DC.

Marina Kantor – klavír

Pianistka narozená v Kyjevě na Ukrajině, studovala v Kyjevě, Nižním Novgorodu a Moskvě. Jejími mentory byli mimo jiné I. Katz, N. Stankevich, L. Shur a renomovaný ruský pianista Stanislav Genrikhovich Neuhaus (Moskevská konzervatoř). V roce 1991 emigrovala se svou rodinou do Izraele. Pracovala jako pianistka a koučka v Kyjevském operním divadle pro mládež a Židovském hudebně-dramatickém divadle pojmenovaném po Sholom Aleikhem.

 
datum: 25.9.2020
typ akce: Koncerty
město: 36001 Karlovy Vary
místo: Galerie umění Karlovy Vary
vložil: Karlovarský symfonický orchestr
čas konání: 18:00

Místo konání na mapě

« zpět na seznam akcí

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz