přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > Naplánujte si svou návštěvu > Kalendář akcí > Veletrh dotačních příležitostí

Veletrh dotačních příležitostí

Veletrh dotačních příležitostí
 

kreativní seminář

V jeden čas na jednom místě máte příležitost konzultovat své záměry či jen načerpat informace o dotačních titulech z nejžádanějších operačních programů a jiných zdrojů dotací v České republice.

Zástupci organizací administrujících příslušné dotační tituly na Vás budou připraveni u jednotlivých konzultačních stolků.

Díky našim partnerům můžete konzultovat OP PIK (API), IROP (CRR), OP Z (MPSV), OP ŽP (MŽP), Program rozvoje venkova (MZe), nástroje Aktivní politiky zaměstnanosti (ÚP), národní dotace (MPO), programy agentury CzechInvest, CzechTrade, TA ČR, ČMZRB, komunitární programy (TC AV ČR), programy podporující česko-německou spolupráci ad.

Pro municipality poskytneme informace o programech podpory na regeneraci Brownfieldů financovaných ze státního rozpočtu i ze strukturálních fondů EU.

Seminář pořádá Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest spolu s dalšími partnery. Nad akcí přijal záštitu člen Rady Karlovarského kraje pro Oblast regionálního rozvoje a informatiky Ing. Josef Janů.

Účast na semináři je bezplatná po předchozí registraci na e-mailové adrese karlovyvary@czechinvest.org nebo pomocí registračního formuláře níže.

Další informace viz www a plakát.

 
datum: 17.9.2019
typ akce: Přednášky
město: 36001 Karlovy Vary
místo: Krajská knihovna K.Vary - Dvory (společenský sál)
pořadatel: Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest
info@czechinvest.org
vložil: Karas
čas konání: 9:00 - 13:00
vstupné: ÚČAST BEZPLATNÁ
další informace: zobrazit
 

Soubory ke stažení

pozvánka (1.61 MB, pdf)

 

Místo konání na mapě

« zpět na seznam akcí

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz