přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > Naplánujte si svou návštěvu > Kalendář akcí > Vladimír Zábranský - Fotografie

Vladimír Zábranský - Fotografie

Vladimír Zábranský - Fotografie
 

výstava fotografií z MFF K. Vary

Ve foyer Krajského úřadu Karlovarského kraje můžete od 28. června až do 31. července  zhlédnout výstavu vášnivého amatérského fotografa a sběratele autogramů slavných osobností Vladimíra Zábranského. Výstava mapuje Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary od roku 1968 až po současnost.

„Do zahájení filmového festivalu zbývají už jen dva dny a my se již nyní můžeme prostřednictvím této výstavy přesunout do centra dění a nasát jedinečnou atmosféru, která v Karlových Varech každoročně panuje. Díky fotografiím pana Zábranského si lze udělat krásnou představu o tom, které významné osobnosti festival v minulých letech navštívily. Obdivuji jeho zapálení a pevně věřím, že výstava přiláká do foyer krajského úřadu mnoho návštěvníků,“ uvedla hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová během slavnostní vernisáže.

Dnes již bývalý učitel a zástupce ředitele Základní školy v Horním Slavkově začal fotit filmový festival, když mu bylo dvacet čtyři let. Tehdy pořizoval snímky na východoněmecký fotoaparát značky Penti bez blesku. Od té doby nevynechal žádný ročník festivalu a s fotografováním známých osobností mu pomáhá i jeho rodina. Kromě neuvěřitelné sbírky fotografií českých i zahraničních hostů dokázal Vladimír Zábranský k téměř každé fotografii pořídit autogram dané osoby. Výstava obsahuje okolo jedenácti panelů, přičemž jeden je věnován autorovi a zbylé mapují festival v konkrétních časových rozmezích.

Další informace MFF K. Vary viz www.

 
datum: 28.6.2017 - 31.7.2017
typ akce: Výstavy
město: 36001 Karlovy Vary
místo: Karlovarský kraj - vestibul budovy A (hejtmanství)
pořadatel: Karlovarský kraj
jana.pavlikova@kr-karlovarsky.cz
vložil: Karas
čas konání: 8:00 - 17:00 - (pondělí a ve středu ), 8:00 - 14:00 - (v pátek), 8:00 - 15:00 - (v úterý a ve čtvrtek)
vstupné: VSTUP VOLNÝ
url na další informace: zobrazit

Místo konání na mapě

« zpět na seznam akcí

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz