přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > Aktivity > Agroturistika > Horský statek Abertamy

Horský statek Abertamy

 

Kategorie: Agroturistika region: Krušné hory  | Město: Abertamy

 

Ekofarma v Krušných horách s vlastním bistrem, řeznictvím a sýrárnou. Ochutnejte špekáčky z vyzrálého hovězího masa nebo oceněné bio sýry.

I na horách najdete místo, kde se dá dobře, rychle a levně najíst. A kde se navíc vaří z masa regionálního původu – přímo ze zvířat z vlastního chovu. V našem abertamském bistru můžete ochutnat poctivý vývar, guláš nebo rajskou, ale také ovocné knedlíky a palačinky. Jídelní lístek měníme každý den. O něco menší výběr pak najdete v našem druhém bistru v Jindřichovicích. Hlad vám pomůže zahnat polévka dle denní nabídky, domácí párky a klobásy nebo sekaná v housce.

Také máme pro vás připravenou nabídku čerstvého masa a poctivých farmářských uzenin přímo v našem řeznictví. A také celou řadu bio sýrů z kravského, ovčího i kozího mléka, které pro vás vyrábíme ve vlastní sýrárně. Recept na proslulý Abertamský sýr se sice dosud neobjevil, ale nesmírně rádi vymýšlíme a testujeme vlastní nápady. O tom, že svou práci děláme nejen s nadšením, ale snad i dobře, svědčí vaše pochvalné reakce i nejrůznější ocenění, která jsme během let nasbírali (a kterých si velmi vážíme).

 

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 890 163

Web: www.farmazvirat.cz

 
 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz