přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > Aktivity > Cykloturistika > Trail Park Klínovec > Trail Park Klínovec

Trail Park Klínovec

 

Kategorie: Trail Park Klínovec region: Krušné hory

 

V lesích mezi Klínovcem a Jáchymovem se nalézá 24 km pozvolně klesajících plynulých stezek přímo navržených pro potěšení z jízdy na horském kole. Stezky, tzv. traily jsou odstupňovány do tří úrovní náročnosti: Azur, Rubin a Baron. Potěšení z jízdy zde tedy naleznou jak začínající cyklisté, rodiny s dětmi, tak i zkušenější jezdci. Úplní začátečníci si mohou nejdříve vyzkoušet jízdu na terénních boulích nebo na pump tracku a zlepšovat své dovednosti ve skill centrech na nástupních místech. Ty nejodvážnější jiště nadchne 5 km sjezdových úseků "Downhill". Zpět na začátek sjezdových tratí vás vyveze čtyřsedačková lanová dráha Prima Express.

V blízkosti začátku stezek můžete využít sluzeb restaurace U staré lanovky. U spodní stanice lanové dráhy najdete další občerstvení, půjčovny kol, obchod s cyklistickým vybavením a servis kol. K dispozici jsou bezplatná parkoviště, myčka kol a sprchy. 

Přejeme vám krásné žážitky a mnoho zábavy na stezkách. 

 

Provozní doba

Provoz bude opět zahájen v první polovině května 2017 (konkrétní datum bude určeno podle přírodních podmínek v dubnu). Připraveny budou všechny sekce Azuru, Rubinu a sjezdové tratě. První polovina trailu Baron by měla být spuštěna v červnu 2017.

 

Kontaktní údaje

Jméno: SKIAREÁL KLÍNOVEC s.r.o.

Adresa: Loučná pod Klínovcem 322

PSČ: 43191

Telefon: +420 415 240 240

E-mail: trailpark@klinovec.cz

Web: trailpark.cz/

 
 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz