přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Byli jste v Karlovarském kraji spokojeni?

Byli jste v Karlovarském kraji spokojeni?

22.07.2020

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Živý kraj

 

Destinační agentura pro Karlovarský kraj ve spolupráci se Západočeskou univerzitou v Plzni i v letošním roce zkoumá spokojenost výletníků a turistů!

Pomozte nám posunout se dál a vyhrajte!

Váš názor nás zajímá! Byli jste v Karlovarském kraji? Dejte nám vědět, jak se Vám u nás líbilo, pomozte nám posunout se dál a vyhrajte prodloužený víkendový pobyt s wellness pro dva! 

Spokojenost a profil návštěvníků Karlovarského kraje 2020

Ekonomická fakulta ZČU a Agentura Živý kraj založená pro rozvoj cestovního ruchu v Karlovarském kraji zpracovávají průběžný výzkum spokojenosti návštěvníků Karlovarského kraje. Vyplněním dotazníku přispějete ke zlepšení spokojenosti návštěvníků a ke zkvalitnění nabídky regionu v oblasti cestovního ruchu.

Vaše odpovědi mohou být zcela anonymní. V případě zájmu se můžete na konci dotazníku registrovat do slosování o prodloužený víkendový pobyt s wellness pro dva v západních Čechách.

Vyplněním kontaktních údajů zároveň potvrzujete, že jste byl/a od června 2020 na pobytu v Karlovarském kraji a v případě výhry můžete tuto skutečnost prokázat (např. fotografií, dokladem o ubytování apod.).

Vyplnění dotazníku trvá zhruba 10 minut.

Děkujeme Vám za pomoc!

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz