přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Czech Hotel Awards - Hotel roku 2021 - udílení cen o nejoblíbenější hotel roku

Czech Hotel Awards - Hotel roku 2021 - udílení cen o nejoblíbenější hotel roku

08.02.2021

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Živý kraj

 

V letošním roce se koná již desátý ročník udílení cen o nejoblíbenější hotel roku. Titul Hotel roku je udělován v pěti soutěžních kategoriích (3*, 4*, 5*, Wellnes&Spa, Congress) a v každém kraji České republiky.

Nominované hotely jsou registrovány na webových stránkách www.hotelawards.cz. Prostřednictvím webových stránek může do 18. dubna 2021 každý zájemce, host či příznivec hlasovat pro svého favorita. Výsledky budou vyhlášeny 17. května 2021. Vítězem se stává v každé kategorii a každém kraji hotel s nejvyšším počtem hlasů.

Každý rok jsou také vyhlášeni absolutní vítězové = jeden nejoblíbenější hotel v dané kategorii pro celou Českou republiku. Této volby se ujímá odborná porota, která z regionálních vítězů metodou Karla Janečka Demokracie 21 vybírá absolutní vítěze. 

Součástí Czech Hotel Awards je i šestá kategorie, a sice Hotel roku Restaurace, která je plně v gesci Lukáše Hejlíka, uznávaného odborníka na gastronomii a autora populární Gastromapy Lukáše Hejlíka. Letos se organizátoři společně s Lukášem Hejlíkem rozhodli k pozastavení této kategorie z důvodu dlouhodobého uzavření hotelových restaurací. S opětovným zařazením do Hotelu roku 2022 se však počítá.

Společnost Czech Hotel Awards, s.r.o. tvoří síť tvůrčích hoteliérů, podporujících partnerů a spokojených klientů. Aktuálním cílem je společně poděkovat hoteliérům a podpořit je v nelehké době. Každý hlas se počítá. Návrat do běžného provozu bude s titulem Hotel roku 2021 veselejší a pro hosty je titul vodítkem, že hotel má u veřejnosti dobré jméno a nabízí skvělé služby.

Czech Hotel Awards v Karlovarském kraji:

V Karlovarském kraji je nominováno více než 100 hotelů, které se ucházejí o přízeň veřejnosti.

V loňském ročníku soutěže, Hotel roku 2020, se mezi vítěze zařadily tyto hotely:

  • kategorie 3* - hotel Marttel
  • kategorie 4* - hotel Karlsbad Grande Madonna
  • kategorie 5* - hotel Quisisana Palace
  • kategorie Wellness&Spa - hotel Karlsbad Grande Madonna
  • kategorie Congress - Spa hotel Thermal

Hotel Quisisana Palace se v Hotelu roku 2019 stal absolutním vítězem a nejoblíbenějším pětihvězdičkovým hotelem v České republice.

Články z cest organizátorů po nominovaných a vítězných hotelech, zajímavé rozhovory s mnoha osobnostmi nejen z cestovního ruchu a užitečné tipy na příští dovolenou najdete na www.blog.hotelawards.cz.

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz