přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Destinační agentura pro Karlovarský kraj na veletrhu v Lipsku

Destinační agentura pro Karlovarský kraj na veletrhu v Lipsku

28.11.2017

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Živý kraj

 

Ve dnech 22.11. - 26.11.2017 se v Lipsku, největším městě německé spolkové země Svobodný stát Sasko, konal veletrh cestovního ruchu Touristik & Caravaning International 2017. Destinační agentura pro Karlovarský kraj se tohoto veletrhu zúčastnila v rámci expozice České republiky společně s několika dalšími regiony, městy a subjekty podnikajícími v oblasti cestovního ruchu.

Celých pět dní se točilo kolem cestování, zážitků a různých forem turistiky. Destinační agentura pro Karlovarský kraj zde představila atraktivity regionu, možnosti volnočasových aktivit a lázeňství a zároveň prezentovala subjekty, které projevily zájem o prospektový servis. O informace týkající se lázeňských pobytů byl nebývale velký zájem a je tak možná trochu škoda, že se veletrhu neúčastní více lázeňských domů a společností, kteří by zde mohli oslovit své potencionální klienty. Kromě lázeňství se množství dotazů týkalo cykloturistiky a také nadcházející lyžařské sezóny. Návštěvníci se zajímali o možnosti jak v Karlovarském kraji trávit aktivní dovolenou a volný čas, o památky, kulturní akce, ale také kempy a přírodní lokality.

Vzhledem k poměrně vysokému počtu návštěvníků a skutečnosti, že propagační materiály byly rozebrány skoro všechny lze konstatovat, že letošní ročník byl úspěšný nejen pro pořadatele, ale i pro Karlovarský kraj.

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz