přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Dobrovolníci na zimní olympiádě dětí a mládeže 2020

Dobrovolníci na zimní olympiádě dětí a mládeže 2020

25.11.2019

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Živý kraj

 

Máte rádi zimní sporty? Jste aktivní a nic vám neuteče? Pak právě vy se můžete stát dobrovolníkem na zimní olympiádě dětí a mládeže v Karlovarském kraji. Podmínkou je chuť být při tom a věk 18+.

Přihlásit se k dobrovolnické práci během IX. Her zimní olympiády dětí a mládeže mohou například studenti, rodiče, ale vítáni budou také senioři, kteří třeba celý svůj život sportem žijí. Pomáhat mohou jediný den i celý olympijský týden. Registrace je jednoduchá. V elektronickém formuláři na internetových stránkách olympiády lze zadat veškeré údaje a pak jen vyčkat na potvrzení. Zájemci o práci dobrovolníků si mohou vybrat, zda chtějí pomáhat při zajištění slavnostních olympijských ceremoniálů, zpracovávat sportovní výsledky do centrálního informačního systému, obstarat zázemí pro catering, asistovat na parkovištích či organizovat přepravu sportovců na jednotlivá místa jako stevard v autobuse. Možností je ještě mnohem více. 

Budoucí dobrovolníci také budou volit mezi výkonem práce v karlovarském Thermalu, na zimních stadionech v Ostrově, Sokolově, v Chebu, ale zapotřebí jich bude i na Božím Daru, Neklidu a ve Skiareně na Fichtelbergu či v mariánskolázeňské sportovní hale.

Kdy? 19. – 24. ledna 2020

A odměna pro dobrovolníky? Jedinečné zážitky z historicky první zimní olympiády dětí a mládeže v našem kraji, možnost setkat se slavnými sportovci i s mladými olympioniky z celé ČR, fandit a třeba navázat přátelství na celý život. Samozřejmě rozdáme krásné sportovní čepice všem dobrovolníkům jako jedinečnou památku na olympiádu 2020. Pro dobrovolníky zajistíme občerstvení i pitný režim. Dobrovolnické nováčky taky čeká zkušenost po boku profesionálního organizačního týmu skutečně unikátní sportovní události a v budoucnu je to může inspirovat k práci na přípravě a realizaci velkých sportovních mítinků.

Rychlý kontakt pro dobrovolníky:

Napište nám: dobrovolnicizodm2020@kr-karlovarsky.cz

Zavolejte nám: 601 214 154

 

Odkaz na přihlašovací formulář:

https://bit.ly/2XDUjLO

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz