přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > ITEP nabídl zábavu od baroka až po současnost – Karlovarský kraj byl u toho

ITEP nabídl zábavu od baroka až po současnost – Karlovarský kraj byl u toho

27.09.2017

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Živý kraj

 

Nové turistické informace, možnosti a tipy na výlety nebo informace z oblasti dějin a zeměpisu. To vše měli možnost získat návštěvníci 13. ročníku veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2017, kterého se ve dnech od 21. – 23. září účastnil také Karlovarský kraj, který zde zastupovala regionální destinační agentura Živý kraj. Letošní veletrh se nesl ve znamení baroka, čemuž byla také přizpůsobena nabídka na našem stánku. Návštěvníci však nebyli ochuzeni ani o další zajímavosti a atraktivity z našeho malebného regionu.  

Kromě prezentace tradiční lázeňské péče, byl velký zájem o informace související s ubytováním, montánními památkami, a s ohledem na nadcházející zimní sezónu také o možnosti vyžití v lyžařských areálech v Krušných horách. Návštěvníky také zajímaly informace související s historickými památkami, a to nejen těmi nejznámějšími, jako je například hrad Loket, klášter v Teplé nebo zámky Kynžvart a Bečov, ale také méně známými jako je hrad Seeberg, Hartenštejn nebo Horní hrad. Mile nás překvapil nebývale velký zájem o lidovou architekturu a řemesla. Také zde jsme mohli návštěvníkům předat několik tipů, přičemž nejvíce zaujal Statek Bernard. Z propagačních materiálů byly nejvíce poptávány mapy a materiály s nabídkami turistických tras a volnočasových aktivit.

Veletrh ITEP je třetím největším mezinárodním veletrhem cestovního ruchu v České republice, který v průměru navštěvuje 10 000 lidí a zúčastňuje se ho více než 100 vystavovatelů. Jelikož se koná v regionu, který s tím naším přímo sousedí, je účast na něm jedinečnou možností, jak přilákat pozornost potencionálních turistů, kteří k nám mají opravdu blízko.

Letošní ročník nabídl opravdu bohatý program nejen pro dospělé, ale i pro malé děti a pro žáky základních a středních škol. Nechybělo nafukovací planetárium, expozice Zoo Plzeň, Národního parku Šumava a další. Těší nás, že k této bohaté nabídce přispěl i náš Živý karlovarský kraj.

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz