přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Jak výhodně do lázní?

Jak výhodně do lázní?

09.07.2020

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Živý kraj

 

Do lázní za zdravím a zážitky!

V krásné přírodě, mezi lesy a loukami s čistým ovzduším se nacházejí romantická lázeňská města, která přitahují nejen lázeňské hosty, příznivce sportu a zdravého životního stylu, ale také rodiče s dětmi, kteří se rádi nechají rozmazlovat. Naplánujte si svou letní dovolenou v lázeňských městech Karlovarského kraje, odkud můžete podnikat výlety za poznáním magických míst.

Užijte si lázeňský nebo wellness pobyt plný pohody a relaxace s cenovým zvýhodněním. V lázeňských zařízeních celého Karlovarského kraje lze využít státní poukaz do lázní, město Karlovy Vary nabízí slevy na pobyt v podobě VARY Voucher a v celém Karlovarském kraji pak můžete navštívit nejrůznější kulturní památky zcela zdarma či za zvýhodněnou cenu s Karlovy Vary REGION Card

 

Myslíme i na rodiče

Víme, jak náročná může být rodinná dovolená. Zatímco vy budete odpo­čívat při relaxačních procedu­rách, o vaše děti bude postaráno. Karlovy Vary nabízí zájmové programy pro děti a Kulturní léto 2020, v Mariánských Lázních je pro vaše děti připraven animační klub Coolonáda.

 

Váš pobyt v lázních Karlovarského kraje je právě nyní nejvýhodnější!

Přejeme vám krásnou dovolenou v Karlovarském kraji.

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz