přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Karlovarský kraj na Holiday World Praha 2018

Karlovarský kraj na Holiday World Praha 2018

20.02.2018

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Živý kraj

 

27. ročníku středoevropského veletrhu Holiday World se konal od 15. do 18. 2. 2018 na holešovickém výstavišti v Praze pod záštitou Asociace krajů ČR, Ministryně pro místní rozvoj ČR a České centrály cestovního ruchu - CzechTourism. První den konání veletrhu navštívily stánek Ing. Klára Dostálová, ministryně pro místní rozvoj ČR v demisi v doprovodu Mgr. Jany Vildumetzové, hejtmanky Karlovarského kraje.

Během veletrhu byly vyhlášeny ceny VI. ročníku ankety Kraj mého srdce za rok 2017. V kategorii Lázně, lázeňství a wellness získal Karlovarský kraj nejvyšší ocenění.

Stánek Karlovarského kraje představil návštěvníkům veletrhu nabídky subjektů cestovního ruchu z celého regionu. Na jednotlivých pultech byly prezentovány materiály První krušnohorské o.p.s., Montanregionu Krušné hory - Erzgebirge, o.p.s., Aše, Chebu, Sokolova, Ostrova, Karlových Varů, Mariánských a Frantikových Lázní, Kynžvartu, Bečova nebo Lokte. Oblast Toužimska, Valečska a Žluticka prezentoval spolek Cesta z města. Živý kraj - destinační agentura pro Karlovarský kraj nabízela informace o místech, která nebyla na expozici přímo zastoupena, prezentovala nabídky penzionů, hotelů a lázeňských domů, a návštěvníkům veletrhu nabídla možnost zasoutěžit si o věcné ceny. Nedílnou součástí byly také ochutnávky karlovarské Becherovky, lázeňských oplatek a tradičních regionálních potravin prezentujících se pod značkou "Dobrota Karlovarského kraje", které přilákaly ke stánku mnoho návštěvníků. Předseda destinační agentury také seznámil turistické průvodce a profesionály z oblasti cestovního ruchu s novinkami z regionu pro nadcházející sezónu v rámci odborného semináře "Poznejte regiony ČR".

Všem, kteří se aktivně podíleli na prezentaci své nabídky návštěvníkům veletrhu, srdečně děkujeme a i do budoucna vítáme zájem dalších subjektů cestovního ruchu v Karlovarském kraji, kteří bezplatně využijí prospektového servisu na nadcházejících veletrzích. 

 

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz