přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Karlovarský kraj na veletrhu FOR BIKES

Karlovarský kraj na veletrhu FOR BIKES

11.04.2018

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Živý kraj

 

V termínu od 6.-8. 4. 2018 se uskutečnil v pražských Letňanech 9. ročník cyklistického veletrhu FOR BIKES. Mezi expozicemi vystavovatelů, kteří nabízeli hlavně elektrokola, výbavu na ně nebo cyklistické oblečení včetně různých doplňků se neztratily ani turistické centrály a prezentace krajů, často zastoupené destinačními agenturami.

Na stánku Karlovarského kraje byl tradičně značný zájem o mapy cyklostezek a cyklotras téměř ze všech lokalit kraje, tipy na výlety a doporučení k návštěvám turistických cílů. Nabídka kraje byla opravdu pestrá. Mapy a turistické cíle lokalit Ašska, Chebska, Mariánskolázeňska, Sokolovska, Krušných hor, Karlovarska, Žluticka, oblasti Slavkovského lesa šly, jak se říká na dračku a doplnili je informace o certifikovaných zařízeních Cyklisté vítáni nabízejících doplňkové služby při návštěvě kraje, informace o půjčovnách kol na ČD či o možnostech přepravy cyklistů v kraji prostřednictvím cyklobusů nebo ve vlacích a v neposlední řadě i o Trail parku Klínovec.

Opravdu široká a ucelená nabídka produktů a služeb v oblasti cykloturistiky je důvodem, že se návštěvníci z celé ČR často a opakovaně do Karlovarského kraje velmi rádi vrací.

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz