přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Karlovarský kraj se prezentoval na mezinárodních veletrzích cestovního ruchu v Rusku

Karlovarský kraj se prezentoval na mezinárodních veletrzích cestovního ruchu v Rusku

22.10.2018

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Živý kraj

 

Během jediného měsíce se Destinační agentura pro Karlovarský kraj účastnila dvou důležitých mezinárodních veletrhů cestovního ruchu v Rusku, během kterých prezentovala nejen tradiční lázeňskou péči, která je v našem regionu na velmi vysoké úrovni, ale také další atraktivity a možnosti vyžití, které náš kraj nabízí návštěvníkům.  

První zastávkou byl veletrh cestovního ruchu Expotravel v Jekatěrinburgu, který se konal ve dnech 5.-6.10.2018. Tamní cestovní kanceláře jevily enormní zájem o Karlovarský kraj, především pak o informace týkající se lázeňství, ale také volnočasové aktivity. Mezi subjekty, které využily prospektový servis nabízený destinační agenturou, byly například hotely Imperial, Prezident, Grandhotel PUPP, Bristol nebo Royal Regent, ale také klášter v Teplé, hrad Loket, hrad a zámek Bečov nad Teplou nebo rozhledna Diana. Nabídka a přehled poskytnutých informací měl tedy poměrně široký rozsah. V souvislosti s oslavami 100 let vzniku republiky byla Česká republika hlavním partnerem veletrhu a zajišťovala bohatý doprovodný program. Hlavním tématem byly nabídky zimních a jarních pobytů. Dále pak i pobytů ozdravných a léčebných. Destinační agentura těchto témat využila a odprezentovala novinky v kraji a také možné léčebné pobyty v kraji. 

Druhou a poslední letošní ruskou zastávkou byl přední veletrh cestovního ruchu v severo-západní oblasti Ruska INWETEX-CIS Travel Market a Petrohrad Travel hub, který se konal ve dnech 11.-12.10.2018 v nových veletržních prostorech ExpoForum. Stánek České republiky byl navštíven i samotným hejtmanem Petrohradského kraje, který zavzpomínal na krásu Karlovarského kraje a hlavně na Royal Golf Club v Mariánských Lázních, kam by se chtěl ještě určitě vrátit. Zástupci cestovních kanceláří projevovali největší zájem o katalogy jednotlivých hotelů a novinky a informace z regionu. Prospektového servisu využili mimo jiné hotely Bristol, Prezident, Čajkovskij Palace, Grandhotel PUPP a samozřejmě také další subjekty z oblasti volnočasových aktivit. V rámci veletrhu zahraniční zastoupení agentury CzechTourism zorganizovalo setkání B2B s tématem léčebné pobyty a lázeňství v ČR. Destinační agentura odprezentovala lázeňská města a tipy na výlety po kraji.   

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz