přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Karlovarský kraj se prezentoval na Mezinárodním veletrhu cestovního ruchu v ázerbájdžánském Baku

Karlovarský kraj se prezentoval na Mezinárodním veletrhu cestovního ruchu v ázerbájdžánském Baku

20.04.2018

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Živý kraj

 

Destinační agentura Živý kraj se dne 4.4.2018 účastnila workshopu Visegrádské čtyřky v Baku, který byl zaměřen na téma medicínského turismu. Na workshop dorazilo přes 40 ázerbajdžánských partnerů, kteří si vyslechli prezentace účastníků a poté proběhly individuální schůzky, během kterých návštěvníky nejvíce zajímali novinky v léčebných lázních Karlovarského kraje a dále také výletní místa, kam by se turisté mohli vydat během jejich lázeňského pobytu.

Od 5.4.20118 do 7.4.2018 pak destinační agentura prezentovala atraktivity Karlovarského kraje na stánku agentury CzechTourism na 17. ročníku AITF Baku 2018, což je největší mezinárodní veletrh cestovního ruchu v Ázerbájdžánu. Veletrh byl slavnostně zahájen za přítomnosti Ministra kultury a cestovního ruchu Ázerbájdžánu, pana Abulfase Garayeva, a během druhého dne veletrh navštívil i pan prezident Ilham Aliyev. Osobně zavítali i na stánek agentury CzechTourism, kde zástupkyni agentury CzechTourism sdělil, že se mu při jeho návštěvě v České republice moc líbilo a popřál vše nejlepší k 100. výročí založení Československé republiky.

Návštěvníci veletrhu neskrývali svůj zájem o léčebné pobyty v Karlovarském kraji a veškeré informace s tímto spojené. Stejně zvídaví pak byli i v otázkách týkajících se historických památek a kulturních akcí.

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz