přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Karlovarský kraj se prezentoval na workshopu v Jihokorejském Soulu

Karlovarský kraj se prezentoval na workshopu v Jihokorejském Soulu

13.12.2018

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Živý kraj

 

Zahraniční zastoupení agentury CzechTourism v Jižní Koreji ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Soulu pozvali Karlovarský kraj, aby se zúčastnil travel workshopu nazvaného „Města jako brány do regionů: 5 smyslů České republiky“, který se konal 26. listopadu 2018 v Soulu. Účastníci měli možnost napřímo oslovit široké spektrum jihokorejských cestovních kanceláří a tour operátorů na nejvyšší úrovni působících mimo jiné na půdě České republiky, kteří k nám vozí korejské turisty.

Touto akcí se ZZ Korea snažilo aktuálně reagovat na velké proměny na korejském trhu, mezi které patří například prodlužování balíčkových itinerářů v ČR či nástup nového segmentu cestování rodin s dětmi. Novým trendem je i vzrůstající obliba produktů Fly and Drive spojeného s cestováním půjčenými automobily nejen po České republice, ale i Rakousku a Německu.

Cílem workshopu bylo zároveň představit hlavní destinační témata agentury CzechTourism ke korejskému trhu na 2019, jimiž jsou pražské „umělecké čtvrti“, moravská metropole „Brno cool“ či dále kampaň Města jako brány do regionů – 5 smyslů České republiky. V jejím rámci se bude ZZ Korea soustředit na destinace: Karlovy Vary, Plzeň, Olomouc a Litomyšl. 

Workshopu se zúčastnilo přes 40 zástupců cestovních kanceláří a tour operátorů, kteří projevili veliký zájem o rozšíření své nabídky zájezdů mimo Prahu a Český Krumlov. Zástupce destinační agentury pro Karlovarský kraj se zaměřil na obohacení stávajících itinerářů například zapojením návštěvy rozhledny Diana, muzea J. Bechera nebo sklárny Moser. Dále byly představeny i turistické cíle mimo Karlovy Vary, například hrad Loket, Boheminium park v Mariánských Lázních nebo golfová hřiště z celého kraje. Prezantace Karlovarského kraje byla mimochodem nejlépe hodnocenou prezentací v rámci cxelého workshopu.

Ze schůzek, kterých se účastnil zástupce destinační agentury pro Karlovarský kraj vyplynulo, že ředitelé několika největších cestovních kanceláří a tour operátorů, se chystají na osobní návštěvu Karlových Varů kvůli navázání kontaktů a lepší propagaci destinace na korejském trhu. Destinační agentura má v plánu uspořádat setkání se všemi řediteli a na místě představit to nejlepší z Karlovarského kraje.  

 

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz