přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Karlovarský kraj se zúčastnil mezinárodního veletrhu cestovního ruchu AITF Baku 2019

Karlovarský kraj se zúčastnil mezinárodního veletrhu cestovního ruchu AITF Baku 2019

18.04.2019

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Živý kraj

 

Karlovarský kraj se prostřednictvím společnosti Živý kraj – Destinační agentura pro Karlovarský kraj, z.s. účastnil ve dnech 4. – 6. dubna 2019 mezinárodního veletrhu cestovního ruchu AITF Baku 2019.

Den před zahájením veletrhu se konal v Baku v hotelu Holiday Inn v rámci aktivit V4 speciální lázeňský workshop, o který byl ze strany azerbajdžánských cestovních kanceláří až neočekávaně velký zájem. 

Účast zástupců podnikatelských subjektů z České republiky na obou akcích proběhla za finanční podpory Czech Tourism a díky organizačnímu zajištění stánku ze strany Zahraničního zastoupení CzechTourism z Moskvy.

Veletrh AITF Baku se konal na moderním výstavišti Baku ExpoCenter, které poskytlo pro veletrh a jeho návštěvníky velice dobré zázemí. Veletrhu se zúčastnilo 189 firem ze 17 zemí světa. Paralelně veletrhu se konaly B2B jednání a workshopy na různá témata. Česká republika obdržela ocenění za nejlepší propagaci destinace. 

Z Karlovarského kraje prezentovaly své nabídky společnosti Vedi tour, Hotel Imperial, Schlosspark, Astra, Royal Spa.

Karlovarský kraj představil materiály a služby dalších přibližně 15 společností, které v rámci prospektového servisu oslovili Živý kraj – Destinační agentura pro Karlovarský kraj, z.s., který jim tuto službu poskytl bezplatně.

Z reakcí návštěvníků veletrhu – a to jak z řad odborníků, tak i z řad laické veřejnosti – bylo cítit zájem především o lázeňství a památky naší země.

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz