přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Karlovarský půlmaraton

Karlovarský půlmaraton

12.04.2013

zařazeno v kategorii: Sport | autor: Živý kraj

 

Není pochyb, že klidná přírodní scenérie a lázeňská tradice stojí za důvodem navšítit Karlovy Vary, ale co dělat, když si vaše tělo a duše žádá aktivní odpočinek? Odpověď je jednoduchá – běžte!

Mattoni ½ Maraton Karlovy Vary (25. května 2013) představuje dokonalou příležitost pro rekreační nebo pokročilé běžce, milovníky sportu a dobrodružství, aby prozkoumali krásy města z trochu jiného úhlu. Závodní trať vás povede nejkrásnějšími částmi města, které byly kulisou pro mnoho filmových scén z Hollywoodu, nyní budou tvořit kulisy pro váš běh.

Půlmaraton odstartuje v 18:00 večer na nábřeží Osvobození. Kromě půlmaratonu (21.0975 km) si běžci mohou vybrat z disciplín, které jim budou nejvíce vyhovovat z hlediska jejich potřeb a fyzické připravenosti:

  • Štafeta (3 × 5 km + 1 × 6, 0975 km):   závod, který umožňuje rozdělit trať na 4 části mezi členy štafety a zaběhnout tak společnými silami celý půlmaraton! (3 × 5 km + 1 × 6, 0975 km)
  • 2Run (10 + 11 km): atraktivní verze standardního štafetového závodu, pro 2 muže, 2 ženy, i smíšené dvojice.  Jen si to představte. Takové milé běžecké rande!
  • Rodinný běh (3 km): jedinečná příležitost, jak strávit nezapomenutelné chvíle se svoji rodinou a přáteli!  Nezáleží jestli poběžíte, půjdete nebo pomaličku projdete 3km vzdálenost. Rodinný běh je jen a jen o zábavě a společném prožitku!

Pro registraci a vice informací o Karlovarském půlmaratonu navštivte: http://www.karlovarskypulmaraton.cz/

 

Soubory ke stažení

 
 

« další aktuality z kategorie Sport

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz