přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Karlův běh České spořitelny 2015 se blíží!

Karlův běh České spořitelny 2015 se blíží!

27.02.2015

zařazeno v kategorii: Sport | autor: Živý kraj

 

Čtyřiačtyřicátý ročník závodu se po dvouleté odmlce vrací zpět na Boží Dar a konání tohoto krušnohorského lyžařského svátku připadlo tentokrát na 7. – 8. 3. 2015. Start závodu je naplánován na pláň v blízkosti lyžařského areálu Novako, cílovou pásku pak účastníci závodu protnou na božídarském náměstí. Více podrobných informací včetně místa prezentace, délky tratí, jednotlivých kategoriích atd. najdete přímo na stránkách závodu nebo v propozicích závodu, které jsou ke stažení pod tímto článkem.

I letos je Karlův běh součástí seriálu závodů Stopa pro život, která sdružuje čtyři velmi populární běžecké lyžařské závody na území České republiky. Mimo Karlova běhu to dále jsou Jilemnická 50, Šumavský skimaraton a Krkonošská 70 .

Účastníci závodu se již tradičně mohou těšit na nadstandardní zázemí – nebude chybět vyhřívaná převlékací místnost zvlášť pro muže a ženy, úschovna oblečení a lyží, bezplatný základní mazací servis, na trati závodu bohatě zásobené občerstvovací stanice s výživovými doplňky a nápoji od firmy Nutrend, v cíli závodu velkokapacitní stany s jídelnou, barem a kavárnou.

Výsledky závodníků budou měřeny čipovou technologií firmy SportSoft.

Online přihlašování probíhá na internetových stránkách Stopy pro život do 2.3.2015.

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

Soubory ke stažení

 
 

« další aktuality z kategorie Sport

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz