přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Matonni 1/2 Maraton v Karlových Varech je za dveřmi

Matonni 1/2 Maraton v Karlových Varech je za dveřmi

21.05.2015

zařazeno v kategorii: Sport | autor: Živý kraj

 

Nejmladší ze závodů Run Czech Mattoni 1/2 Maraton v Karlových Varech odstartuje již tuto sobotu 23. května. Trasa závodu oceněného stříbrnou známkou IAAF zavede závodníky mimo jiné i na lázeňskou kolonádu s promenádou.

Třetí ročník běžeckého závodu zahájí v 16 hodin na nábřeží Osvobození startovní výstřel DM rodinného běhu na tři kilometry, který odstartuje hejtman Karlovarského kraje Martin Havel. Hlavní kategorie běhu jednotlivců na 21,0975 km bude odstartována současně se štafetovým závodem a během dvojic 2RUN v 18 hodin.

V rámci doprovodného programu akce mohou účastníci navštívit hudební Maraton Music Festival, který je nedílnou součástí všech závodů RunCzech, získat veškeré informace na Running Expo v hotelu Thermal či oslavit vítězný pocit po doběhnutí cílovou páskou na běžecké party.

S cílem zajistit bezpečnost závodníků i diváku v den konání závodu Mattoni 1/2 Maraton Karlovy Vary jsou spojená některá dopravní omezení a změny týkající se především možností parkování, vjezdů do částí města a změn provozu městské hromadné dopravy. Aby tato omezení působila občanům co nejmenší komplikace, bude ve dnech od 21. 5. až do večera 23. 5. k dispozici bezplatná dopravně-informační telefonní linka 800 165 102, kde se zájemci mohou o dopravních změnách podrobně informovat.  Stejně tak lze dopravní informace nalézt na stránkách organizačního týmu Run Czech.

 

Soubory ke stažení

 
 

« další aktuality z kategorie Sport

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz