přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Nenechte si ujít Mistrovství světa v motocrossu

Nenechte si ujít Mistrovství světa v motocrossu

22.07.2016

zařazeno v kategorii: Sport | autor: Živý kraj

 

Jeden z nejprestižnějších motoristických závodů se bude tradičně konat v motocrossovém areálu v Lokti. Jezdci z celého světa se o titul utkají již tento víkend, konkrétně ve dnech 23. - 24. 7. 2016.

​Součástí světového šampionátu ve třídách MXGP a MX2 bude stejně jako v loňském roce vložený závod ze série podniků EMX300. Konat se bude také finálová soutěž skupin EMX85 a EMX65, které určí FIM – EUROPE Mistra Evropy pro rok 2016. Podle startovní listiny se mistrovství zúčastní až 40 závodníků z každé kategorie.

Sobotní dopoledne zahájí volné a měřené tréninky ze všech skupin. Program bude pokračovat kvalifikačními závody a také prvními soutěžemi ve třídách EMX 300, EMX 65 a EMX 85. V neděli se uskuteční druhá jízda o titul mistra Evropy a vše vyvrcholí čtyřmi odpoledními závody o světový pohár v kategoriích MX2 a MXGP. Pořadatelem této velké motoristické akce je Automoto klub Loket v AČR.

Kromě jízd se návštěvníci šampionátu mohou těšit také na doprovodný hudební program v místním amfiteátru. Více informací o mistrovství naleznete na internetových stránkách samotného mistrovství.

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie Sport

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz