přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality

Online Kurz e-mail marketingu pro ubytovatele

05.10.2020

zařazeno v kategorii: Tourism proffesionals | autor: Živý kraj

 

Jednoduchý a účinný nástroj pro přímou komunikaci s vašimi minulými návštěvníky.

Destinační agentura Karlovarského kraje vám zprostředkovává nabídku, jak zefektivnit a zlevnit vaši reklamu, známost vaší značky a v neposlední řadě i zvýšit obsazenost vašeho penzionu nebo hotelu. Využijte období nízké sezóny a možná i další doby opatření proti šíření coronaviru ke svému vzděláváním, jak si zlepšit a zefektivnit vaší reklamu formou E-mail komunikace, reklamy.

Více informací naleznete ZDE.

Přímá komunikace, přímé oslovení minulých návštěvníků penzionů a hotelů je levná, efektivní a účinná komunikace a reklama.

Pomůže vám budovat vaši značku, zvyšovat její známost, rychle a efektivně informovat o novinkách, nabídkách a akcích nejen u vás v penzionu a hotelu, ale také ve vaší destinaci.

A pomůže vám zvýšit vaši obsazenost a poměr přímých rezervací vůči rezervacím z různých rezervačních portálů, kde platíte nemalé peníze.

A to vše můžete dělat velmi jednoduše SAMI.

Podrobnější informace, jak se to můžete naučit v on-line kurzu E-mail marketing pro ubytovatele naleznete ZDE

V rámci online kurzu z pohodlí domova či kanceláře si osvojíte postup jak zavést a dělat e-mail marketing, přímou komunikaci a reklamu s vašimi minulými návštěvníky a také jak vyřešit GDPR, ochranu osobních údajů dozvíte v 5 cca hodinových lekcích. A navíc vám bude průvodcem, jak postupovat a které kroky dělat, manuál, který si bude možné ke každé lekci vytisknout.

Seznamte s touto příležitostí, která vám může hodně pomoci.

 

« další aktuality z kategorie Tourism proffesionals

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz