přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Ostrava hostila přední světovou konferenci influencerů a my byli u toho

Ostrava hostila přední světovou konferenci influencerů a my byli u toho

02.08.2018

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Živý kraj

 

V Ostravě se od 26. do 28. července konalo největší mezinárodní shromáždění tvůrců internetového obsahu TBEX Europe 2018. Je to vůbec poprvé, co se tato konference světového formátu uskutečnila v zemi střední a východní Evropy. 

Konference TBEX (The Travel Blog Exchange) se koná pravidelně od roku 2012 v Severní Americe, Evropě, Asii či v Africe. Každoročně na TBEX přijíždí několik stovek delegátů z řad blogerů, vlogerů, fotografů, novinářů z tištěných médií, TV a rádií a dalších profesionálů z oblasti cestovního ruchu. Do Ostravy letos přijelo na 500 účastníků ze 43 zemí světa. Zhruba 40 % z nich přijíždí z Evropy, dalších 40 % z Ameriky a zbylých 20 % z dalších kontinentů. Dorazili delegáti ze vzdálených zemí, například Austrálie a Nového Zélandu, Indie, Filipín nebo Costa Ricy.

Destinační agentura Karlovarského kraje se této konference samozřejmě účastnila, přičemž se podařilo získat množství zajímavých kontaktů na influencery z různých koutů světa, s nimiž bychom v budoucnu rádi navázali spolupráci. Zároveň jsme ve spolupráci s organizátorem konference a agenturou CzechTourism připravili pětidenní poznávací výlet s názvem "Get pumped with energy in a historical spa". Krásy našeho regionu tak aktuálně poznávají například influenceři z USA, Austrálie, Velké Británie nebo Belgie.

Již nyní je možné na profilech sociálních sítí těchto účastníků, které mají mimochodem sledovanost v řádu desítek tisíc až statisíců uživatelů, sledovat posty a komentáře, z nichž je patrné, že jsou Karlovarským krajem nadšeni a dokonce plánují další poznávací cestu do našeho regionu.

 

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz