přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Podpořte svého favorita v hlasování o Cenu NPÚ

Podpořte svého favorita v hlasování o Cenu NPÚ

28.06.2018

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Živý kraj

 

Do soutěže o Cenu Národního památkového ústavu Patrimonium pro futuro letos územní odborná pracoviště NPÚ nominovala dvacet jedna pozitivních počinů a objevů z oblasti památkové péče. Zatímco porota vybírá vítěze jednotlivých kategorií, může veřejnost podpořit některý z návrhů na cenu svým hlasem, a to bez ohledu na soutěžní kategorii.

Zvýší se tak jeho šance na zisk ocenění Památky děkují, které vítěz obdrží spolu s dalšími laureáty v středu 3. října na slavnostním předávání cen na zámku v Jindřichově Hradci. Hlasování probíhá na webových stránkách NPÚ do pátku 14. září.

Na Cenu Národního památkového ústavu Patrimonium pro futuro jsou odborníky z regionálních pracovišť NPÚ nominovány maximálně 2 pozitivní příklady z každého kraje, jež potom soupeří o ocenění ve čtyřech kategoriích: obnova památky, restaurování; objev, nález roku; prezentace hodnot; záchrana památky.

Pomyslné želízko v ohni drží za Karlovarský kraj prohlídková trasa prezetntující historické krovy v měšťanských domech v centru Chebu. Podpořte tento unikátní projekt svým hlasem i Vy.

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz