přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Prezentace Karlovarského kraje na jarním veletrhu Freizeit Messe v Norimberku

Prezentace Karlovarského kraje na jarním veletrhu Freizeit Messe v Norimberku

06.03.2018

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Živý kraj

 

Jubilejního 50. ročníku jarního veletrhu Freizeit Messe, který se konal od 28. 2. do 4 . 3. 2018 v Norimberku, se v hale č.9 s vlastním stánkem účastnila také regionální destinační agentura Živý kraj.

Ve spolupráci s TIC Cheb byla představena nabídka sportovních a volnočasových aktivit, lázeňských pobytů, kulturních akcí a tipů na výlety za historickými a přírodními památkami napříč celým Karlovarským krajem. Hosté měli také možnost ochutnat produkty likérky Jan Becher, která byla na stánku zastoupena, a zároveň získat pozvánku do Muzea Jan Becher v Karlových Varech. Největší zájem návštěvníku stánku byl o brožuru Obrazový průvodce s mapou Karlovarského kraje, cyklomapy a materiály lázeňského trojúhelníku včetně nabídek léčebných a wellness pobytů jednotlivých hotelů a lázeňských zařízení.

Tématem letošního veletrhu byl turismus, dovolená, volný čas, zahrada a outdoorové aktivity. Expozice v  halách navštívilo za 5 dnů přes 103 200 návštěvníků. Příští ročník tohoto veletrhu se koná od 27. 2. do 3. 3. 2019 a prezentace Karlovarského kraje rozhodně nebude chybět. 

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz