přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Přípravy na mezinárodní veletrh cestovního ruchu v Norimberku

Přípravy na mezinárodní veletrh cestovního ruchu v Norimberku

13.03.2017

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Živý kraj

 

Ve dnech 15. – 19. března 2017 se na veletrhu v Norimberku představí Karlovarský kraj ve své vlastní expozici. Umístění a vzhled krajského stánku o velikosti 124m2 byly stejně jako v loňském roce projednány se společností AFAG zástupci z Chebu, Ing. Pospíšilem a PhDr. Brabačovou, kteří jsou zároveň za provoz expozice po dobu trvání veletrhu zodpovědní.

Nejlépe navštěvovaného jarního veletrhu v Německu se spolu s regionální destinační agenturou Živý kraj a městem Cheb účastní další zástupci kraje, například města Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Loket, Aš, Ostrov, Sokolov a také akciová společnost Becherovka. Přidanou hodnotou krajské prezentace je i účast podnikatele ze Skalné, pana Kircha, který vedle krajské expozice bude po celou dobu veletrhu provozovat restauraci se 60 místy k sezení. Nabízet se bude česká kuchyně, především pak vyhlášené řízky z jejich skalenské Hospůdky na chaloupce. Těmi si ostatně získal přízeň návštěvníků veletrhu už v loňském roce. Společně s restaurací je tedy expozice Karlovarského kraje tím největším zástupcem České republiky na tomto veletrhu. Na republikovém stánku agentury Czechtourims, který bude opodál, je totiž přihlášeno pouhých 8 vystavovatelů.

Prezentaci svých nej zahájila destinační agentura Živý kraj i město Cheb už v únoru prostřednictvím reklamy v německo-anglickém turistickém časopise Travel Eye, který je distribuován do infocenter v celé republice.

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz