přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Royal Golf Club Mariánské Lázně slaví 115 let existence a nabízí greenfee jen za 115 Kč!

Royal Golf Club Mariánské Lázně slaví 115 let existence a nabízí greenfee jen za 115 Kč!

23.07.2020

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Živý kraj

 

Z golfového hřiště do lázní

Přijeďte si zahrát na jedno z nejslavnějších hřišť jen za 115 Kč / greenfee.

V letošním roce slaví mistrovské 18 jamkové golfové hřiště Royal Golf Club Mariánské Lázně 115 let od svého založení. Portál www.marianske-lazne.info, který je největším online zprostředkovatelem hotelových pobytů a balíčků v Mariánských Lázních se zaměřením na individuální klientelu, připravil u této příležitosti atraktivní akční nabídku a možnost zahrát si na jednom z nejslavnějších hřišť jen za 115 Kč / greenfee. Portál nabízí za tuto cenu celkem 115x greenfee pokud si host zarezervuje pobyt alespoň na 4 noci přes www.marianske-lazne.info nebo telefonicky na 777 722 045. Při rezervaci je nutné uvést heslo "Golf115". Akce platí pro nové rezervace od 16.7. do 31.10.2020 nebo do vyprodání voucherů. Na dospělou osobu / pobyt platí vždy 1 greenfee. Green fee jsou aktivována až po zaplacení pobytu na hotelu. 

Mariánské Lázně jsou nejen světoznámými lázněmi s jedinečnou atmosférou nabízející tradiční léčebné procedury založené na zdejších přírodních léčivých zdrojích a mimořádně čistém ovzduší, ale díky zdejšímu osmnáctijamkovému hřišti Royal Golf Clubu Mariánské Lázně, oceněnému titulem britské královny Alžběty II, také vyhledávanou a velmi oblíbenou golfovou destinací. Dopřejte si jedinečnou kombinaci golfu na jednom z nejkrásnějších hřišť u nás a blahodárnou regeneraci při lázeňských a wellness procedurách, masážích, relaxačních aroma koupelích a zábalech.

Tip:

Spojte jedinečnost golfu a animačního programu Coolonáda v Mariánských Lázních.

  • Indiánský animační program pro děti od 3 do 15 let
  • Červen a září o víkendech, červenec a srpen každý den
  • 3hodinový blok s profi animátory za 250 Kč (9-12hod, 14-17hod)
  • Individuální hlídání dětí od kojeneckého věku za 300 Kč / hod
  • Wellness, relax, golf pro rodiče
  • www.coolonada.cz
 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz