přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Vyberte nejkrásnější proměnu roku 2014

Vyberte nejkrásnější proměnu roku 2014

04.11.2014

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Živý kraj

 

V květnu letošního roku byla na pražském Vyšehradě slavnostně zahájena putovní výstava Má vlast cestami proměn, která přináší svědectví o zvelebování opomíjených míst a objektů v sídlech a krajině. Informuje veřejnost o proměnách chátrajících staveb v důstojné objekty s užitečnou náplní, o zkrášlených náměstích a návsích, nádražích či sakrálních stavbách a tím přispívá k posílení osobního i národního sebevědomí a k šíření dobré pověsti naší země v zahraničí. Partnerem letošního ročníku je mimo jiné i Karlovarský kraj a výstavu tak hostila již například obec Kyselka nebo město Cheb. V současné době si panely s fotografiemi můžete prohlédnout v Bečovské botanické zahradě, která se v uplynulém ročníku umístila v rámci celé České republiky na prvním místě. Výstava zde bude umístěna až do 30. listopadu.

V letošním ročníku je opět přihlášeno mnoho zajímavých a krásných objektů a Karlovarský kraj zde zastupuje hned několik z nich, mimo jiné například rozhledna na Klínovci, sportovní areál v Chebu či kostel a náměstí v Krásném Údolí.

Pro nejzajímavější či nejzdařilejší proměnu můžete hlasovat i Vy a podpořit tak některý z objektů právě v našem regionu.  Hlasování probíhá zde a potrvá až do 1.5.2015.

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz