přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality

Vyjádření destinační agentury k aktuální situaci v cestovním ruchu

07.03.2020

zařazeno v kategorii: Tourism proffesionals | autor: Živý kraj

 

Destinační agentura Karlovarského kraje si je vědoma ztrát hoteliérů a dalších ubytovatelů na tržbách v souvislosti s dramatickým úbytkem zahraničních hostů kvůli koronaviru, které den ode dne narůstají.

Poté co byl zrušen největší incomingový workshop Czech Travel Trade Day 2020, jehož konání jsme připravili na konec března, sledujeme pečlivě situaci ohledně dalšího vývoje a pečlivě zvažujeme realizaci individuálních press a fam tripů do našeho regionu, přičemž jsme připraveni řídit se pokyny ze strany MMR ČR, agentury CzechTourism a dalších odpovědných institucí.

S ohledem na vývoj situace také částečně upravujeme marketingový plán a komunikační strategii, přičemž prostředky z případně rušených zahraničních aktivit budeme přesouvat na financování kampaní zaměřených na domácí cestovní ruch a blízké trhy.

Stále věříme, že díky dlouhodobě nastaveným marketingovým aktivitám na jednotlivých trzích, se nám podaří případné dopady aktuální nepříznivé situace zmírnit. Vše však bude záležet také na přístupu jednotlivých zahraničních států a opatřeních, která nastaví směrem ke svým občanům.

Ing. Petr Židlický, předseda Destinační agentury

 

« další aktuality z kategorie Tourism proffesionals

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz