přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality

Využijte možnosti bezplatné prezentace na veletrhu Holiday World Praha 2019

01.12.2018

zařazeno v kategorii: Tourism proffesionals | autor: Živý kraj

 

Veletrh cestovního ruchu Holiday World v Praze je nejvýznamnější akcí svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. V roce 2019 se koná již 28. ročník, který probíhá ve dnech 21.- 24. února 2019 v areálu holešovického Výstaviště v Praze.

Novinkou veletrhu HOLIDAY WORLD 2019 je spojení s veletrhem PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA, který představí nejzajímavější památkové objekty České republiky včetně církevních památek. Záštitu nad touto výstavou převzalo Ministerstvo kultury ČR. V rámci propojení těchto dvou veletrhů tak dojde k logické synergii mezi památkami a cestovním ruchem - spojení památek a turistiky.

Karlovarský kraj se zde představí s vlastní expozicí na ploše 80m², která bude realizována za finančního přispění Ministerstva pro místní rozvoj České republiky. V rámci této expozice nabízíme všem městům, obcím a subjektům podnikajícím v oblasti cestovního ruchu možnost prezentace formou bezplatného prospektového servisu.

Naším cílem je odprezentovat návštěvníkům veletrhu co možná nejširší spektrum regionálních turistických cílů a atraktivit. Tímto vyzýváme všechny zájemce, kteří mají chuť a zájem se na prezentaci Karlovarského kraje podílet, aby doručili své informační materiály a propagační tiskoviny na adresu sídla regionální destinační agentury, která je uvedena níže. V případě dotazů prosím využijte některý z uvedených kontaktů.

 

Adresa pro doručení propagačních a informačních materiálů:

Živý kraj – Destinační agentura pro Karlovarský kraj, z.s.
Závodní 379/84a
360 06 Karlovy Vary – Dvory

 

« další aktuality z kategorie Tourism proffesionals

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz