přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Významné památky Karlovarského kraje opět ve vysílání Czech-American TV

Významné památky Karlovarského kraje opět ve vysílání Czech-American TV

24.05.2018

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Živý kraj

 

Už patnáct let mohou americké domácnosti pravidelně sledovat televizní pořad o České republice, a to díky Czech-American TV. Každý týden toto veřejné nekomerční vysílání sleduje přes dva a půl milionu domácností v šedesáti městech a přes sto tisíc diváků pomocí internetu na celém světě. Hrdým partnerem této televize je také Karlovarský kraj, který prostřednictvím regionální destinační agentury Živý kraj pravidelně připravuje vysílání o zajímavých místech z našeho regionu.

Cílem televizní stanice je rozšíření povědomí o České republice, regionech, památkách a kultuře. Vysílání má formu videodokumentů, které jsou doprovázeny anglickým výkladem. Pořad je u amerických diváků velmi oblíbený a sklízí skvělé ohlasy. Většina z nich plánuje návštěvu České republiky a odvysílaných regionů. 

V polovině měsíce dubna jsme pro štáb Czech - American TV připravili krátký presstrip, během kterého vznikly další záběry z  našeho kraje. V posledním díle se tak americkým divákům představí zámky Kynžvart a Bečov, Relikviář sv. Maura, Chebský hrad a unikátní chebské krovy, hrad Seeberg, město Loket a také národní přírodní rezervace SOOS. Aktuálně vysílaný díl si můžete pustit pod tímto odkazem.

 

 

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz