přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality

Výzva pro partnery v rámci vkládané přílohy

15.04.2020

zařazeno v kategorii: Tourism proffesionals | autor: Živý kraj

 

Vážení partneři,

v návaznosti na již dříve avizované aktivity destinační agentury v souvislosti s realizací kampaně na DCR a ve světle aktuálního návrhu Vlády ČR o postupném uvolňování jednotlivých opatření, jsme konečně mohli s nějakým odhadem termínů začít dokončovat podklady pro letní vkládanou přílohu s pracovním názvem „Dovolená na ZÁPADĚ“, kterou bychom rádi pustili do světa na začátku června prostřednictvím několika tištěných periodik.

Máme kompletně zpracovanou osnovu a nyní pracujeme na obsahu jednotlivých témat. Jedno z témat se samozřejmě věnuje i lázeňství a možné nabídce s přihlédnutím k cílové skupině, tedy českému turistovi.

V tomto duchu bychom obsah rádi doplnili o kapitolu pracovně nazvanou „Lázně s bonusem“, kde bychom mohli pro ilustraci předložit informace týkající se lázeňských domů s letní „bonusovou“ nabídkou. Mohou to být speciální pobytové balíčky (s nebo bez léčby), nabídky pro rodiny s dětmi a další.

Pokud máte podobnou nabídku zpracovanou, případně jste schopni takovou sestavit, prosím o zaslání podkladů na email: zidlicky@zivykraj.cz, a to do úterý 21.4. a ideálně ve formátu:

  • název balíčku (nabídky)
  • stručný obsah (např. 3 noci s polopenzí, volný vstup bazén + wellness, sauna, 1x výlet,…)
  • cena od … Kč

V rámci vkládané přílohy máme pro tento účel vyčleněný jen omezený prostor, proto předesílám, že zařazeny budou nabídky jen v omezeném počtu a dle pořadí, ve kterém budou doručeny. Smyslem není vytvořit katalog nabídek soukromých subjektů, ale pro ilustraci předložit čtenářům ukázku toho, co mohou při návštěvě Karlovarského kraje očekávat. Nabídky nad rámec možného prostoru samozřejmě využijeme také, například formou série blogových článků.

Předem děkujeme za spolupráci. 

 

« další aktuality z kategorie Tourism proffesionals

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz