přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality

Workshop - Digitální marketing pro cestovní ruch

29.05.2018

zařazeno v kategorii: Tourism proffesionals | autor: Živý kraj

 

Živý kraj - Destinační agentura pro Karlovarský kraj připravila pro odborníky z oblasti cestovního ruchu workshop na téma digitální marketing pro cestovní ruch. Tento se konal dne 17. 5. 2018 a zapojilo celkem 35 účastníků z řad zástupců informačních center, hotelů, cestovních kanceláří, ale také například muzeí.  

Workshop probíhal formou obsáhlé prezentace, kterou vedl ředitel digitální agentury BeSocial, pan Petr Volf, který přítomné seznámil nejen s důležitými statistikami, ale zmínil také aktuální trendy a jejich předpokládaný vývoj, uvedl zajímavé příklady z praxe, zmínil efektivní způsoby prezentace v online prostředí a v neposlední řadě představil několik nástrojů, které mohou subjekty využívat pro tvorbu atraktivního obsahu. Prezentace probíhala formou interakce mezi přednášejícím a posluchači, takže bylo možné se ptát na konkrétní případy a jejich řešení. Účastníkům byla nabídnuta také konzultace týkající se konkrétních požadavků v rámci online marketingu.  

Rozhodně se nejednalo o ojedinělou akci. Destinační agentura by na toto ráda navázala a do budoucna připravila sérii workshopů pro profesionály v cestovním ruchu, ale i začínající firmy a subjekty, které se na cestovním ruchu v Karlovarském kraji podílí.

Prezentaci z workshopu můžete stáhnout níže. 

 

 

Soubory ke stažení

 
 

« další aktuality z kategorie Tourism proffesionals

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz