přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Workshop "Think outside the box"

Workshop "Think outside the box"

17.04.2019

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Živý kraj

 

Živý kraj – Destinační agentura pro Karlovarský kraj ve spolupráci s agenturou CzechTourism připravila ne 16.4.2019 workshop s názvem „Think outside the box“, jehož cílem bylo seznámit přítomné s novými trendy a změnami v cílových skupinách turistů, koncepcí rozvoje cestovního ruchu v Karlovarském kraji a možnostmi měření přínosů z cestovního ruchu a efektivity destinačních společností.

Workshop se konal v prostorách hotelu Thermal a přítomno bylo více jak sto účastníků z řad hoteliérů, cestovních kanceláří, informačních center, průvodců a také krajské a obecní samosprávy. Své poznatky a aktuální informace zde prezentovali předseda destinační agentury pan Petr Židlický, vedoucí oddělení marketingového výzkumu agentury CzechTourism paní Soňa Machová, expert v oblasti cestovního ruchu a regionálního rozvoje pan Ondřej Špaček a pan Ladislav Klika ze společnosti MindBridge Consulting a.s zabývající se výzkumem trhu a marketingovým poradenstvím.

Na soubor přednášek následně navázala moderovaná diskuze, která nabídla prostor pro dotazy jednotlivých účastníků. V rámci této diskuze se řešilo několik zajímavých témat, mimo jiné například otázka možných dopadu aktuálních nominací v rámci UNESCO, problematika nedostatku kvalifikovaných zaměstnanců ve službách, realizace mezioborových produktů a mnohé další.

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz