přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvodní stránka > Aktuality > Živý kraj přichází s blogem o Karlovarském kraji

Živý kraj přichází s blogem o Karlovarském kraji

02.10.2017

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Živý kraj

 

Posláním destinační agentury Živý kraj je šířit povědomí o kraji, prezentovat rozmanitou nabídku aktivit a posilovat pozici Karlovarského kraje jako světově proslulé lázeňské destinace. I proto nyní spouští blog, který vás provede tím nejzajímavějším, co Karlovarský kraj nabízí.

„Jsme si vědomi toho, že blogy pomalu vytlačují klasické noviny a časopisy. A mít blog je zkrátka in. Chceme držet krok se stávajícími trendy a zároveň bychom rádi vytvořili novou platformu, díky které se zapíšeme ještě hlouběji do povědomí lidí“, vysvětluje Petr Židlický, předseda destinační agentury Živý kraj.

Těšit se můžete na dva příspěvky týdně. Nebudou chybět tipy na výlety a zajímavé akce, neznámá místa či sportovní aktivity. Blog vás provede po památkách, poradí vám, co s prodlouženým víkendem a pomůže s vymýšlením plánů pro děti i dospělé.

Už teď si na stránkách můžete přečíst například o lázních Karlovarského kraje, ponořit se do historie v článku o barokních stavbách, objevit nové cyklostezky nebo se inspirovat příspěvkem o netradičních výletech přírodou. A bude toho mnohem víc!

„Od blogu očekáváme příliv nových návštěvníků. Díky blogu navíc získáme další zpětnou vazbu, která nám pomůže zjistit, co uživatelé vyhledávají a co je skutečně zajímá. Můžeme jim tak připravit nabídku na míru. Kdybych to měl shrnout jednou větou, chceme být zkrátka víc na očích“, uzavírá předseda spolku.

 

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz