přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > Lázně a wellness > Zdravotní turistika > Asklepion – Institut klinické a estetické medicíny - Karlovy Vary

Asklepion – Institut klinické a estetické medicíny - Karlovy Vary

 

Kategorie: Zdravotní turistika region: Karlovy Vary a okolí  | Město: Karlovy Vary

 

Pobočka pražského Asklepionu – Institutu klinické a estetické medicíny vznikla v Karlových Varech v roce 1997 a od té doby se mnohonásobně zvětšila a rozšířila své služby. Z centra původně zaměřeného úzce na laserovou medicínu, se stalo centrum dermatologiegastroenterologie a dalších oborů, které je rozmístěno po celém areálu hotelu Bristol. A přibyly i další pobočky – v hotelu Savoy Westend, v roce 2007 v hotelu Dvořák. Díky spojení s pražským centrem vzniká všem klientům Asklepionu unikátní možnost kombinace mnoha terapií při péči o své zdraví a krásu. Díky zázemí karlovarského lázeňského centra mohou klienti v Asklepionu absolvovat i dlouhodobé léčebné a rehabilitační programy, které svou kvalitou stojí na špičkové světové úrovni.

V hotelu Bristol ve 3. patře můžete využít služeb gynekologiesonografiegastroenterologieplastické chirurgiecévní chirurgie a ORL, ve Vile Tereza dermatologielaserové medicínykosmetiky a v Královské Vile tělové kosmetiky. V lázeňské budově hotelu Savoy Westend Hotel můžete podstoupit ruční i přístrojovou kosmetiku a bodyformingové programy. V luxusních prostorách hotelu Dvořák se objednejte na dermatologická laserová ošetření či kosmetiku.

 

Další informace

Kontakty Karlovy Vary

 

Soubory ke stažení

Podrobná informace (2.9 MB, pdf)

 
 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz