přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > Naplánujte si svou návštěvu > Cestovní kanceláře > CK Enthusia

CK Enthusia

 

Kategorie: Cestovní kanceláře

 

Organizujeme pro jednotlivce, skupiny i partnery výlety s průvodcem v Severozápadních Čechá. Zaměřujeme se na prohlídky měst, sportovní zážitky a aktivní dovolené nejen u nás, ale i v dalších koutech České republiky.

Sídlíme v Děčíně, na kraji Krušných hor a před branou Národního parku České Švýcarsko. Region známe jak své boty a rádi Vám ho přiblížíme pěšky, ze sedla kola, z vodní hladiny Labe na raftech či z vrcholků pískovcových skal.

Na co se s námi můžete těšit?

Na aktivně strávený čas v překrásné krajině. Ať už se rozhodnete pro dovolenou v Karlovarském kraji či dovolenou na kole nebo hledáte jen zážitek na jeden den, uděláme vše proto, abyste si to užili. Díky lokálním průvodcům se dozvíte mnoho zajímavého a uvidíte místa, která by Vám jinak mohla zůstat ukryta. Zveme Vás v průběhu cesty na ochutnávky vína a piva přímo u těch nejlepších výrobců v regionu. Doporučíme Vám zajímavé kavárny a upozorníme na tradiční lokální produkty. Českou republiku a její regiony tak poznáte na vlastní kůži a to velmi intenzivně.

Co od nás můžete čekat?

Kvalitní služby. Vážíme si svých klientů a chceme, aby se s námi cítili jako v bavlnce. Serióznost, flexibilita, příjemné jednání a především nadšení pro věc jsou u nás samozřejmostí.

 

Kontaktní údaje

Jméno: Sven Czastka

Adresa: Labské nábřeží 33

PSČ: 40502

Telefon: + 420 724 006 865

E-mail: info@enthusia.cz

Web: www.enthusia.cz

 
 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz