přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > Naplánujte si svou návštěvu > Turistická informační centra > Turistické informační centrum Chodov

Turistické informační centrum Chodov

 

Kategorie: Turistická informační centra region: Sokolov a okolí  | Město: Chodov

 

Informační centrum bylo slavnostně otevřeno 8. listopadu 2002, současně s otevřením zrekonstruovaného Staroměstského náměstí, pěší zóny a čítárnou se síní historie. Od roku 2007 sídlí infocentrum v Domě u Vavřince. Zřizovatelem je Městský úřad Chodov a provozovatelem Městská knihovna Chodov.

Kromě základních turistických služeb se organizace zaměřuje ve velké míře na poskytování informací a služeb také občanům města. Mezi nejvyužívanější služby patří:

  • prodej místenek na vnitrostátní a mezinárodní autobusové linky (AMSBUS)
  • vyhledávání autobusových a vlakových spojů
  • on-line nabídka vstupenek na kulturní a sportovní akce v sítích Ticket Art, Ticketportal, Ticketstream, Perfect System a Karlovarská vstupenka, díky nimž si zde mohou zákazníci rezervovat a zakoupit vstupenky na muzikály, koncerty, divadelní představení a na hokejová či fotbalová utkání

Návštěvníci mohou též využít nové počítače s připojením na internet, černobílý i barevný tisk a kopírovací služby.

Pro turisty jsou k dispozici nejrůznější propagační a informační materiály o městě, jeho okolí, regionu, partnerském městě Oelsnitz/Erzgebirge a Waldsassen, turistické a cykloturistické mapy, plánky měst, regionální publikace, pohledy a upomínkové předměty. Pro sběratele nabízíme turistickou známku č. 955 a č. 2219, turistickou nálepku č. 955 a č. 2219, turistickou vizitku č. 749, č. 3109 a sběratelskou kartu KČT č. 1088.

V souladu se systémem kvality ČSKS byl vydán nový dvojjazyčný průvodce městem Chodov a jeho partnerským městem Oelsnitz/Ezrgebirge, kterého návštěvníkům nabízíme zdarma. Přijďte se přesvědčit, že se v našem městě nudit nebudete.

 

Provozní doba

  • po-pá 8:00-12:30; 13:00-17:00 
  • so 8:00-12:00 
 

Kontaktní údaje

Adresa: Staroměstská 39

PSČ: 35735

Telefon: +420 352 352 260

E-mail: infocentrum@mestochodov.cz

Web: www.knihovnachodov.cz

 
 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz