přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > Naplánujte si svou návštěvu > Stravování v Karlovarském kraji

Stravování v Karlovarském kraji

Hledáte restauraci, oblíbený fast food, bar či pivnici v Karlovarském kraji? Vyberte si z široké nabídky restaurací a dalších gastronomických podniků z našeho seznamu:

 
 

Nalezeno: 27

strana: 1 2 další »

 
 
 

Restaurace St. Anna Boží Dar

Restaurant St. Anna je charakteristický svým bohatým jídelním lístkem, ve kterém najdete tradiční pokrmy české i mezinárodní kuchyně, včetně ryb a zvěřinových specialit. nabídneme Vám široký sortiment nápojů, českých i francouzských vín, ale především dvě nejznámější česká piva Plzeňský Prazdroj a Budvar.

Detailní informace

 

Restaurace LE MARCHÉ Karlovy Vary

Zážitková restaurace Le Marché Karlovy Vary nabízí originální gurmánské menu z kuchyně šéfkuchaře Jana Krajče. Jídlo, které je jedinečné svým vzhledem, vůní a především chůtí. Jídlo, které vám nabídne trochu jiný pohled na gastronomii. Jídlo, které není jen jídlem, ale především zážitkem.

Detailní informace

 

Gourmet Restaurant Villa Patriot Mariánské Lázně

Gurmánská restaurace na mezinárodní úrovni v centru města, nedaleko lázeňské kolonády.

Detailní informace

 

Alchymistic club restaurant - Františkovy Lázně Františkovy Lázně

Po pečlivé rekonstrukci jsme znovu otevřeli tradiční vinárnu v I. patře Zámečku a připojili i nabídku Alchymistického menu.

 

Detailní informace

 

Restaurace Zelený Dům Boží Dar

V restauraci a Loby baru Vám rádi nabídneme širokou škálu teplých i studených pokrmů, řadu specialit, alkoholické i nealkoholické nápoje. Pro hotelové hosty zajišťujeme stravování dle požadavku.

Detailní informace

 

Pizzerie Erika Boží Dar

Pizzerii Erika naleznete ve stejnojmenném pensionu Erika v centru horského městečka Boží Dar.Nabízíme výběr z mnoha druhů pizzy, těstovin, noků nebo salátů.

Detailní informace

 

Restaurace Daro Boží Dar

O Váš apetit se postaráme v restauraci, kde najdete 50 míst příjemného posezení. Vybírat můžete z bohaté nabídky tradičních českých jídel i nejrůznějších specialit. Klidnější prostředí nabízí útulný salónek s TV pro 16 lidí. Restaurace je pro hosty penzionu otevřena denně od 8 hodin.

Detailní informace

 

Restaurace Medard Boží Dar

Restaurace pensionu Medard Vám poskytne příjemnou atmosféru hořícím krbem a nekuřáckým prostředím. Součástí pensionu je Coctail Bar, který nabízí široký sortiment cocktailů, long drinků a barových specialit. Vedle baru je prostor pro pořádání diskoték.

Detailní informace

 

Restaurace Na Hranici Boží Dar

Příjemná restaurace se nachází v objektu pensionu Na Hranici.

Detailní informace

 

Restaurace Günther Schänke Boží Dar

Restaurace Günther Schänke se nachází v centru horského města Boží Dar.

Detailní informace

 

Restaurace U pejska a kočičiky Boží Dar

Restaurace U pejska a kočičky nabízí příjemné posezení přímo v objektu pensionu Happy Holiday.

Detailní informace

 

Restaurace Praha Boží Dar

Hotelová restaurace a vinárna slouží nejen jako prostor pro stravování hostů, ale také jako místo společenského setkávání a strávení příjemných večerů během Vaší dovolené. Vybrané speciality šéfkuchaře hotelu a jeho týmu Vám zajisté zpříjemní zážitky z Vašeho pobytu v Krušných horách. Naši číšníci Vám ochotně poradí nejen s výběrem jídla a nápojů.

Detailní informace

 

Restaurace Sv. Hubert Boží Dar

K hotelu Sv. Hubert patří v mysliveckém stylu zařízená restaurace s kapacitou 60 míst, která je pro Vás denně otevřena od 11 do 22 hodin.

Detailní informace

 

Cukrárna U Sněhuláka Boží Dar

Návštěvu Božího Daru Vám zpříjemní posezení ve stylové kavárně v přízemí penzionu, kde můžete ochutnat domácí koláče, dorty, zmrzlinové poháry, studené i teplé nápoje a vynikající pizzy.

Detailní informace

 

Hospůdka Špičák Boží Dar

Hospůdka se nachází na začátku Krušnohorské magistrály a Božídarského rašeliniště. Z terasy je nejkrásnější výhled na Božídarský Špičák a západ slunce.

Detailní informace

 

Salaš Ryžovna - Boží Dar

Restaurace Salaš se nachází 7 km od Božího Daru na křižovatce cest (Potůčky, Horní Blatná, Hřebečná)v bývalé osadě Ryžovna.

Detailní informace

 

Radniční sklípek Boží Dar

Znovuzrekonstruovaná restaurace se nachází v prostorách suterénu radnice s vstupem z náměstí.

Detailní informace

 

Smíchovský pavilon Karlovy Vary

Vítejte ve Smíchovském pavilonu, nově otevřené restauraci v Karlových Varech, zaměřené na špičkovou gastronomii a to převážně na prvorepublikovou kuchyni s důrazem na zvěřinu.

Detailní informace

 

Restaurace Bernard Karlovy Vary

Pokud hledáte příjemné posezení ve stylu staročeské hospůdky v centru Karlových Varů, neváhejte navštívit restauraci Bernard, která je situována přímo v sanatoriu Kriváň.

Detailní informace

 

Nalezeno: 27

strana: 1 2 další »

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz