přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > Naplánujte si svou návštěvu > gastronomie > Restaurace LE MARCHÉ

Restaurace LE MARCHÉ

 
 

Zážitková restaurace Le Marché Karlovy Vary nabízí originální gurmánské menu z kuchyně šéfkuchaře Jana Krajče. Jídlo, které je jedinečné svým vzhledem, vůní a především chůtí. Jídlo, které vám nabídne trochu jiný pohled na gastronomii. Jídlo, které není jen jídlem, ale především zážitkem.

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 730 133 695

e-mail: info@le-marche.cz

web: ano

adresa: Mariánskolázeňská 4, Karlovy Vary, (mapa)

 

Podrobné informace

V restauraci Le Marché si můžete od pondělí do soboty vychutnat dvouchodové obědové menu i večeři o třech chodech. Menu není nikdy stejné. Jeho složení se řídí sezónou a aktuální nabídkou čerstvých surovin od dodavatelů masa, ryb, zeleniny a ovoce z celého světa. K jídlu nechybí ani pečlivě vybraná francouzská a moravská vína, šampaňské nebo dobře vychlazené točené plzeňské světlé a polotmavé pivo. Kromě zážitkového menu najdete v nabídce restaurace variace salátů a také originální dezerty z čokolády a ovoce, ke kterým si můžete vychutnat výbornou kávu Davidoff Grand Cru.

Za špičkovou kvalitu všech podávaných jídel ručí známý český šéfkuchař Jan Krajč, který čerpá ze své kuchařské praxe v předních českých i zahraničních hotelech a restauracích. Mimo jiné autor kuchařky "Snadná jídla v barvě, chuti a konzistenci", někdejší foodstylista časopisu Styl a chuť a hlavní účinkující v televizním pořadu Škola vaření s Janem Krajčem.

Přijďte do restaurace Le Marche zažít vysokou gastronomii spojenou s perfektním servisem a luxusním prostředím.

Místa v restauraci Le Marché je nutné předem rezervovat.

 

mapa

Mapu si můžete oddálit, či přiblížit kliknutím na + , nebo - symbol na mapě. Mapa je intereaktivní - můžete jí posouvat stisknutým levým tlačítkem myši.

 
 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz