přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > Naplánujte si svou návštěvu > Stravování v Karlovarském kraji

Stravování v Karlovarském kraji

Hledáte restauraci, oblíbený fast food, bar či pivnici v Karlovarském kraji? Vyberte si z široké nabídky restaurací a dalších gastronomických podniků z našeho seznamu:

 
 

Nalezeno: 27

strana: « předchozí 1 2

 
 
 

Restaurace Slovanský sklípek Karlovy Vary

Restaurace Slovanský sklípek je další výbornou volbou, pokud hledáte staročeskou kuchyni za rozumnou cenu v centru Karlových Varů.

Detailní informace

 

Kavárna & cukrárna Mix Karlovy Vary

Zde si v příjemném moderním prostředí můžete vychutnat svůj šálek kávy, setkat se s přáteli nebo si odpočinout po rušném dni. Kavárna se nachází pod terasou sanatoria Kriváň.

Detailní informace

 

Sorrento Grand buffet restaurant Karlovy Vary

Útulně zařízený interiér Vás láká vůní ranní kávy a bohaté snídaně pro úspěšný start do nového dne nebo pro rychlé a chutné poobědvání či neformální večeři. V nabídce jsou pochoutky nejen ze středozemní, ale i české a mezinárodní kuchyně, vždy formou pestrého bufetu. To pravé místo pro příjemné posezení s přáteli kdykoliv během dne.

Detailní informace

 

La Bohème French gourmet restaurant Karlovy Vary

V restauraci La Bohème Vás uvítá atmosféra luxusu a skvělého jídla. Je to místo, kde jsou naši hosté rozmazlováni jen vybranými delikatesami, tím nejlepším šampaňským a velice lákavým výběrem vín. To vše v neméně noblesních a representativních prostorách. 

 

Detailní informace

 

Old Times Night bar Karlovy Vary

Příjemný historizující interiér nočního baru Old Times, zaplněný tóny živé hudby, plamínky ohně v krbu, bohatý výběr běžných i raritních nápojů a jedinečná atmosféra, to vše láká pro večerní posezení s přáteli u skleničky koňaku či koktejlu.

 

Detailní informace

 

Restaurace Diana Karlovy Vary

Restaurace Diana se nachází v blízkosti rozhledny Diana.

Detailní informace

 

HODOVNA NA HRADĚ VILDŠTEJN Skalná

  • HODOVNA NA HRADĚ VILDŠTEJN

V přízemí románského hradu Vildštejn, který patří mezi nejstarší hrady v Čechách najdete stylovou restauraci s tradiční českou kuchyní a domácími speciality místního řezníka.

Restaurace nabízí také širokou nabídku českých, moravských i zahraničních vín jak ke konzumaci na místě, tak prodeji za ceny výrobců.

Detailní informace

 

Nalezeno: 27

strana: « předchozí 1 2

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz