přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Apartmány Peringer - Pernink

Apartmány Peringer - Pernink

 

Apartmány Peringer - komfortní horská vila 

Sto let starý, nově rekonstruovaný dům jsme proměnili v komfortní horské zázemí. Dům je obklopen rozlehlou slunnou zahradou. Nachází se v centru obce; restaurace, obchody i místní sjezdovky jsou dostupné pěšky. Základní kapacita je 8 osob ve 4 ložnicích, další 4 místa jsou na přistýlkách. Dům je zařízen pro pohodlnou letní i zimní dovolenou - vybavená kuchyně, lyžárna / úschovna kol se sušákem obuvi, sauna, krytá parkovací stání atd.

 

Rezervace

vlastní

Kontakt a adresa

Tel.: +420 602640202

E-mail: info@apartmanyperinger.cz

Web: https://www.apartmanyperinger.cz/

Adresa: Nejdecká 334, Pernink

 

Podrobné informace

Dům prošel nedávno kompletní rekonstrukcí. Je vybaven kombinací moderního a rustikálního nábytku, vždy s důrazem na pohodlí a praktickou využitelnost. Komfortní spaní zajistí lamelové rošty a kvalitní matrace. Používáme výhradně kvalitní damaškové lůžkoviny.

Dům je vytápěn ústředním topením, v přízemí podlahovým a v 1. patře klasickými radiátory. Topení je řízeno dálkově tak, aby dům byl příjemně vyhřátý už v okamžiku vašeho příjezdu. Pro navození příjemné atmosféry si můžete zatopit v kachlových kamnech v obývacím pokoji.

K dispozici je plně vybavená kuchyně vč. automatického espresso kávovaru s vestavěným mlýnkem zrnkové kávy. V domě je samostatná lyžárna s teplovzdušnými sušáky lyžařské a turistické obuvi a pracovním koutem pro údržbu lyží nebo jízdních kol. K dispozici je infrasauna. Připojení na internet je ve zde nejvyšší dostupné rychlosti 20 Mbps. WiFi síť pokrývá celý dům.  K dispozici je TV, DVD přehrávač, CD přehrávač atd. Pokud se ani na horách nemůžete odtrhnout od práce, pak oceníte samostatnou pracovnu, ve které vás bude rozptylovat jen široký výhled na okolní kopce. Velká upravená a oplocená zahrada je určena jen vám. Komfortní vjezd i výjezd umožňuje automatická brána. Vaše automobily ocení nadstandardní parkování na třech zastřešených stáních + další parkovací místa na uzavřeném pozemku.

Dům pronajímáme v takové podobě, v jaké ho i sami využíváme. Nebudeme vás rušit svou přítomností, budete tu jako doma se všemi klady (naprosté soukromí), ale i občasnými drobnými povinnostmi - např. odmetení sněhu ze schodů nebo odhrnutí cesty od parkovacích míst k bráně. V případě silného sněžení zabezpečíme úklid příjezdové cesty frézou

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz