přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Art & Wellness hotel Royal Golf Cihelny - Karlovy Vary

Art & Wellness hotel Royal Golf Cihelny - Karlovy Vary

 

Hotel Royal Golf Karlovy Vary se nachází v malebném údolí říčky Teplé uprostřed velikého zámeckého parku se vzácnými dřevinami – Sosna Vejmutovka, Buk červenolistý, Jedlovec a další. Hotel je v těsné blízkosti s 18ti jamkovým golfovým hřištěm té nejvyšší úrovně. Originální budova zámeckého typu a přilehlé depandance nabízejí široký rozsah služeb a výhod vhodných pro většinu klientů.

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 353 972 411

E-mail: recepce@royalgolf.cz

Web: www.royalgolf.cz

Adresa: Cihelny 5, Karlovy Vary

 

Podrobné informace

Luxusní romantický hotel se špičkovými službami nabízí ubytování a stravování v tichém a relaxačním prostředí Krušných Hor a přitom jen několik minut od jedné z nejkrásnějších lázeňských zón Karlovy Vary.

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s vanou či sprchovým koutem, ploché LCD televize se SAT příjmem, safe na pokoji a plné pokrytí signálem WiFi zdarma.

Přímé spojení s centrem Karlovy Vary zajišťuje lokální vlakové spojení, které hosty našeho hotelu pohodlně každou hodinu dopraví skrze romantické údolí s fascinujícími výhledy.

Hotel Royal Golf Karlovy Vary má skvělé využití pro pořádání svatebních oslav, narozenin či firemních setkání a díky své poloze zajišťuje našim hostům dokonalou bezpečnost a soukromí.

Hotel Royal Golf & Spa

Hotel Royal Golf je to pravé místo pro Váš odpočinek. Ideálním vyvážením hotel naplňuje požadavky běžných i velmi náročných klientů na komfort ubytování i kvalitu služeb, možností aktivního odpočinku, dokonalého soukromí a nádherného prostředí. Hotel Resort Royal Golf je tou správnou volbou pro Vaši aktivní i relaxační dovolenou.

Hotelové pokoje

Hotelové pokoje jsou jedny z nejkrásnějších díky své dispoziční rozličnosti, vysokým stropům, odlišným půdorysům a rozmanitosti v architektuře. Každý pokoj má své kouzlo a svou historii. Právě i pro tuto jedinečnost turisté Hotel Royal Golf vyhledávají.

V roce 2010 prošel hotel rozsáhlou rekonstrukcí, jejímž účelem bylo rozšířit ubytovací kapacitu ale hlavně zlepšení komfortu a postavení se tak na přední místa vyhledávaných hotelů pro Karlovy Vary. Hotel Resort Royal Golf disponuje celkem 31 pokoji, to je 62 lůžky s možností přistýlek. Hlavní budova areálu neboli pro nás "Zámeček Karlovy Vary" je prostorově nejvelkorysejší. Můžete se ubytovat v 16 luxusních dvoulůžkových pokojích kategorie Superior, Junior Suite , Primator suite nebo Tower suite, který je jediným svého typu v oblasti Karlovy Vary. Dalšími 15 pokoji kategorie Standard disponují 2 Depandance, které se nachází v těsné blízkosti Zámečku.

Nové Wellness & Spa hotelu Royal Golf

Hotel Royal Golf také nabízí nové exkluzivní wellness centrum. V prostorách, které byly vybudovány na místě bývalého venkovního bazénu,  naleznete vše co si od moderního wellness slibujete, od velkého bazénu, whirlpoolu, výběru různých typů saun až po tělocvičnu a samozřejmě všechny tradiční wellnessové procedury, které jsou spjaty s lázeňským městem Karlovy Vary.

Hotelová restaurace

Stylová Golf Club Restaurace

Hotelová restaurace s barem klubového stylu, která je situována v hlavní budově, nabízí posezení v příjemném prostředí s kapacitou až 50 míst s rozdělením na kuřáckou a nekuřáckou část. V letních měsících pak láká zejména venkovní terasa s vyhlídkou na přilehlý golf club a celé údolí. Ochutnat zde lze jak pokrmy české a mezinárodní kuchyně, tak speciality kuchyně ruské, které jsou připravovány dle tradičních postupů. Zaručeny jsou vždy vysoce kvalitní a čerstvé suroviny.

Hotel Royal Golf club restaurant byl úspěšně certifikován v rámci projektu Czech Specials.

Přijďte ochutnat prověřené pokrmy do naší restaurace. Garantujeme vždy vysokou kvalitu a příjemné ceny!

Prostor pro oslavy, svatby i uzavřená firemní jednání

Restaurace Royal Golf golf club je také výbornou volbou pro pracovní oběd, jednání, školení či soukromá setkání. Vzhledem k romantickému prostředí pak skvělým místem pro svatební obřad a hostinu.

Hotelová konferenční místnost nabízí pestré možnosti využití s variabilními možnostmi přestavby kapacity (například jako tabule na koktejl, divadelní úprava, třídní úprava, tabulová úprava, banketní atd..).

Restaurace, okolní park a golf club je skvělou volbou pro pořádání kulturních, společenských a firemních akcí. Letní terasa nabízí možnost party, grilování a dětských dnů s krásným výhledem na okolní krajinu a golf club. Jsme připraveni splnit každé přání zákazníka.

Certifikace

AHR ČR (Asociace hotelů a restaurací České republiky)
 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz