přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Aura Palace - Spa and Wellness Hotel - Karlovy Vary

Aura Palace - Spa and Wellness Hotel - Karlovy Vary

Aura Palace - Spa and Wellness Hotel Karlovy Vary

Aura Palace - Spa and Wellness Hotel Karlovy Vary

 

Lázeňský hotel AURA PALACE**** se nachází v samém srdci historické a lázeňské zóny Karlových Varů, 100m od hlavního pramene Vřídla (72°C), v bezprostřední blízkosti léčebných pramenů i velkolepých kolonád. Přesto nabízí intimní atmosféru a klid pro Váš pobyt i léčení, a to i díky blízkosti barokního kostela sv. Máří Magdalény, se kterým sousedí. Jedinečná poloha hotelu umožňuje pohodlné každodenní absolvování pitné kůry u pramenů a zároveň dovoluje formou procházek dosáhnout všech turistických, památkových i nákupních cílů.

 

 

Kontakt a adresa

Tel.: 353 321 413 - Astra rez. kancelář; 353 169 500 - recepce

E-mail: hotel@aura-palace.cz

Web: www.aura-palace.cz

Adresa: Moravská 2A/2093, Karlovy Vary (mapa)

 

Podrobné informace

Pro hosty je zde připraveno luxusní ubytování v komfortních a elegantně zařízených pokojích kategorie de luxe a apartmánech. Každý z nich má svůj vlastní styl a je vybaven s maximální péčí a důrazem na detail, abyste se zde cítili co možná nejlépe.

Skvělé gurmánské zážitky v podobě speciálních lázeňských diet Vám připraví a naservíruje tým zkušených kuchařů v naší stylové dvoupatrové restauraci GRAND RESTAURANT, kde se rovněž podávají snídaně formou rautových stolů. Součástí hotelového komplexu je i prvotřídní restaurace U KŘIŽOVNÍKŮ v podobě středověké krčmy Řádu Křižovníků s červenou hvězdou ve znaku. Zdejší vyhlášená kuchyně poskytuje kulinářské zážitky jak hotelovým hostům, tak návštěvníkům ze širokého okolí. Velmi oblíben je také hotelový lobby bar, který se stal vyhledávaným místem příjemného posezení a obchodních schůzek u dobré kávy či horké čokolády.

Rovněž Vás moc rádi přivítáme a budeme hýčkat v našem exklusivním balneoprovozu, kde svým hostům nabízíme komplexní karlovarské lázeňské léčení pod lékařským dohledem a široké spektrum lázeňských a wellness procedur, ke kterým využíváme přírodní léčivou termální vodu přiváděnou přímo z nedalekého Vřídla (72°C). Vychutnat si tak u nás můžete celou škálu léčebných, regeneračních, relaxačních a wellness pobytů, ale i romantický víkend, rodinné oslavy či firemní zasedání.

AURA PALACE **** SPA and WELLNESS HOTEL Karlovy Vary vlastní exklusivní ochrannou známku pro použití vřídelní vody při léčebných procedurách.

 

AURA PALACE **** SPA and WELLNESS HOTEL Karlovy Vary je členem Asociace hotelů a restaurací České republiky.

AURA PALACE **** SPA and WELLNESS HOTEL Karlovy Vary je držitelem certifikátu kvality poskytovaných služeb ISO 9001–2000

 

Certifikace

AHR ČR (Asociace hotelů a restaurací České republiky)Vřídelní voda
 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz