přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > CARLSBAD PLAZA Medical Spa & Wellness hotel 5* Superior - Karlovy Vary

CARLSBAD PLAZA Medical Spa & Wellness hotel 5* Superior - Karlovy Vary

 

Hotel Carlsbad Plaza je prvním hotelem v České republice, který získal nejvyšší možnou certifikaci 5* Superior. Hotel je situovaný v těsné blízkosti proslulých lázeňských kolonád Karlových Varů. V historických budovách, pocházejících z 18. století, nabízí jedinečný komfort, osobní přístup, širokou nabídku služeb a především nezapomenutelné zážitky.

Ceník ubytování »

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 353 225 502

E-mail: reservation@carlsbadplaza.cz

Web: www.carlsbad-plaza.com

Adresa: Mariánskolázeňská 25, Karlovy Vary (mapa)

 

Podrobné informace

Hotelovým hostům je k dispozici 151 nadstandardně vybavených pokojů, včetně 27 apartmánů s výhledem na klidnou lázeňskou část, nebo do tiché hotelové zahrady. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, Wi-Fi, LCD televizí, kávovary a minibary, navíc s nabídkou kosmetického i polštářového menu.

Hotel je jedinečný zejména rozsáhlou nabídkou léčebných a lázeňských služeb. Medical Spa & Wellness prostory o celkové ploše přes 3.500 m2 nabízí léčení v tradičním balneo provozu MEDICAL SPA GALLERY s nabídkou klasických karlovarských procedur za využití léčivých termálních pramenů a moderních léčebných postupů. Náročnější klienti mohou využít jedinečného konceptu privátního léčení v MEDICAL SPA SUITES a čerpat své procedury ve stylovém prostředí na jednom místě v jednom časovém úseku. Ti úplně nejnáročnější nemusí díky unikátnímu konceptu MAJESTIC MEDICAL SUITES vůbec opustit pohodlí vlastního apartmá a přesto si maximálně užívat léčení pod dohledem odborného personálu, zajišťujícího maximální péči při poskytování terapeutických procedur. Součástí hotelu je vlastní medicínské zařízení CARLSBAD CLINIC s profesionálním týmem lékařů 14-ti specializací, zaručující poskytování všech procedur na nejvyšší možné úrovni. Každý klient navíc může během svého pobytu kdykoliv zavítat do unikátního Wellnesslandu ALT KARLSBAD se 7 druhy saun a s 5 typy bazénů.

Carlsbad Plaza nabízí také moderní konferenční prostory, k dispozici jsou 2 skvělé restaurace. Grand bufet Sorrento, nabízející široký výběr pokrmů mezinárodní a české kuchyně s důrazem zdravou a chutnou přípravu a #ID restaurant s rozmanitým menu moderní fusion kuchyně, které příjemně překvapí i nejzkušenější gurmány.

Carlsbad Plaza. Žijte, relaxujte a buďte sami sebou!

 

Vybavení pokojů

klimatizace - psací stůl - LCD televizor - tresor - minibar – Wi-fi – set pro přípravu kávy a čaje – kosmetické menu – polštářové menu – župan a pantofle

Vybavení apartmánů

12 různých kategorií apartmánů se snaží vyhovět individuálním zájmům a potřebám ubytovaných hostů. Jednotlivé apartmány nabízí např. vlastní saunu, jacuzzi, kuchyňský kout, parní kabinu nebo oddělenou místnost pro ochranku klienta či chůvu.

Gastronomie

Restaurace

#ID Restaurant (moderní fusion kuchyně)

Sorrento Grand bufet (světová a česká kuchyně)

Bary

Bon Soir Café (odpočinkové místo pro vyznavače dobré kávy a dobrého čaje)

Lobby Bar (ve stylu pravé anglické knihovny)

Fit Bar (součást Wellnesslandu)

#ID Bar (designový loft bar)

 

Další služby

recepce - v provozu 24 hodin denně

unikátní koncept privátního léčení v Medical Spa Suites 

Vlastní Wellnesslnand a Saunaland

Concierge

Transfery

Parkování v hotelové garáži (540,- Kč denně)

Půjčení vozu

Konference a incentiva

Zajištění kompletního servisu pro uspořádání oslav či různých událostí

Business centrum

Floristické služby

Půjčování jízdních kol

Prádelna

Polštářové menu

Obchodní galerie

Beauty služby

Konzultace s výživovým poradcem

Certifikace

AHR ČR (Asociace hotelů a restaurací České republiky)Vřídelní voda
 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz