přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Chalupa Háj - Jindřichovice

Chalupa Háj - Jindřichovice

 

Nabízíme ubytování v útulné, nově zrekonstruované chalupě , která se nachází v klidné části malebné vesnice Háj, odkud je možné podnikat řadu zajímavých výletů, ať již na kole, pěšky či autem.  K dispozici Vám budou pohodlně vybavené pokoje, společenská místnost s kulečníkem, krbem, barem a výčepním zařízením, dětský koutek, hřiště, prolézačky aj.

 

Kontakt a adresa

Tel.: + 420 721 046 446

E-mail: chalupa-haj@seznam.cz

Web: www.chalupa-haj.com

Adresa: Háj č.p. 17, Jindřichovice

 

Podrobné informace

Chalupa je situována v malebné obci Háj u Jindřichovic, která se nachází nedaleko lázeňských měst.  Vzhledem ke své poloze je možné z objektu podnikat řadu velmi krásných výletů do okolí. V zimě je v dosahu několik lyžařských areálů: Skiareal - Bublava, Skiareal - Plešivec, Klínovec - Novako, Neklid, Jáchymov - Náprava, Merklín.

Vlastní chalupa má společenskou místnost s kulečníkem a barem, TV a satelitem, kuchyňku, jídelnu a tři pokoje o celkové kapacitě 12 lůžek. V každém patře je k dispozici společné sociální zařízení. Pro malé návštěvníky zde máme pěkný dětský koutek.

Všechny pokoje jsou nově zařízené. V pokojích, dětském koutku a na chodbě v prvním patře jsou položené koberce.

Využít můžete  velkou moderní kuchyni, kde kromě běžného vybavení (lednice, mrazák, ele. konev, atd. ) najdete i myčku na nádobí, sklokeramickou desku na vaření, horkovzdušnou troubu, topinkovač a mikrovlnou troubu.

K dispozici je Vám také společenská místnost, kde je sedací souprava, krb, minibar, TV a satelit a kulečník. Po domluvě Vám můžeme zajistit sud piva a chlazení.

Výlety, atrakce, zábava

Mnoho dalších tipů na výlety včetně potřebných informačních materiálů je k dispozici přímo v chatě.

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz