přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Cristal Palace - Mariánské Lázně

Cristal Palace - Mariánské Lázně

 

Spa & wellness hotel Cristal Palace se nachází v srdci města Mariánské Lázně, v těsné blízkosti lázeňských parků a hlavní kolonády se světoznámou Zpívající fontánou.

 

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 354 615 111

E-mail: reception@cristalpalace.cz

Web: www.cristalpalace.cz

Adresa: Hlavní 61, Mariánské Lázně

 

Podrobné informace

Komfortně zařízené ubytování v 86 pokojích vč. dvou apartmá. Wifi internet v celém hotelu a internetový koutek zdarma. Možnost ubytování s Vaším domácím mazlíčkem. Parkování v podzemní garáži. Dva vlastní unikátní minerální prameny Edward VII. & Augustin přímo v hotelu.

Léčení pomocí místních přírodních zdrojů a rozmazlující procedury v nově zrekonstruovaném balneo centru. Tradiční česká kuchyně oceněná certifikátem Czech Specials a speciality z mezinárodní kuchyně. Kromě wellness balíčků a klasických léčebných pobytů nabízíme i možnost rezervace tee time na golfových hřištích Karlovarského kraje, vč. slevového voucheru na green fee. Hotel je nekuřácký.

 

Vlastní minerální prameny:
Prameny Edward VII. a Augustin jsou pro vysoký obsah CO2 vhodné pro zevní balneaci v podobě uhličitých koupelí, zlepšují prokrvení, mají sedativní účinek, snižují krevní tlak. Prameny se využívají i k léčebné pitné kúře.

 

Certifikace

Czech Specials
 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz