přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Danubius Health Spa Resort Hvězda**** Superior - Mariánské Lázně

Danubius Health Spa Resort Hvězda**** Superior - Mariánské Lázně

 

Již od roku 1905 jeden z nejoblíbenějších hotelů města. Solná jeskyně a nové Aqua wellness centrum s největším bazénem v Mariánských Lázních. Jedinečný lázeňský komplex 3 hotelů – Hvězda, Imperial a Neapol, spojených koridory je ukázkou unikátní lázeňské architektury a historickým skvostem v centru lázeňské části města.

 

Video prohlídka

Kontakt a adresa

Tel.: +420 354 631 111

E-mail: hvezda@badmarienbad.cz

Web: www.danubiushotels.cz/vybrat-hotel-marianske-lazne/danubius-health-spa-resort-hvezda-skalnik

Adresa: Goethovo náměstí 7, Mariánské Lázně

 

Podrobné informace

Resort Hvězda je ukázkou unikátní lázeňské architektury a historickým skvostem v centru lázeňské části. Svým hostům nabízí kombinaci tradičního lázeňského stylu a komfort mezinárodního hotelu. Jeho jednotlivé části Hvězda, Imperial a Neapol jsou navíc propojeny koridorem Via Imperialis s lázeňskými hotely Nové Lázně, Centrální Lázně a Maria Spa Courtyard, čímž vznikl největší historický lázeňský resort ve střední Evropě - Marienbad Health Spa Resort.

LÉČENÍ

Ordinace lékařů a léčebné oddělení v resortu Hvězda, nové léčebné oddělení Neapol Spa Centre, komplexní lázeňská léčba, procedury z přírodních léčivých zdrojů – minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, plynové injekce, vodoléčba a další široké spektrum léčebných procedur. Část procedur se poskytuje v hotelech Centrální Lázně a Maria Spa Courtyard. Vlastní minerální pramen ke koupelím – Balbínův pramen.

WELLNESS & BEAUTY

Aqua wellness centrum s největším hotelovým bazénem v Mariánských Lázních (150 m2), whirlpoolem, 2 saunami, parní lázní a tepidariem.

Za poplatek: Solná jeskyně, koupele, masáže, sigoroll, slidestyler, parafango, programy proti celulitidě, kosmetické studio Beauty Comfort Zone, kadeřnictví.

GASTRONOMIE

Stylové prostředí, česká i mezinárodní kuchyně, dietní menu. Snídaně a večeře formou bohatého bufetu, obědy servírované, salátový bufet, koutek zdravé výživy

Danubius Healthy Choice. Restaurace Franz Josef, restaurace Sissi, lobby bar, kavárna Imperial, 2 letní terasy, atrium.

Certifikace

AHR ČR (Asociace hotelů a restaurací České republiky)Carlsbad Convention BureauMedispa
 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz