přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Danubius Health Spa Resort Imperial **** SUPERIOR - Mariánské Lázně

Danubius Health Spa Resort Imperial **** SUPERIOR - Mariánské Lázně

 

Mariánské Lázně byly již od svého založení důležitým lázeňským místem a často se stávaly dostaveníčkem mnoha královských rodin. Abychom uctili tyto slavné a významné návštěvníky, propojili minulost s budoucností, rozhodli jsme se na původním místě, na kterém dříve stával lázeňský dům „Kaiser von Österreich – U císaře rakouského“, postavit novou budovu v imperiálním stylu s názvem hodným této myšlenky. Imperial nabízí svým hostům 36 luxusních pokojů, 40 podzemních parkovacích míst, lobby bar a kavárnu Imperial. Spolu s Neapolí je součástí jedinečného historického lázeňského resortu Hvězda.

 

Video prohlídka

Kontakt a adresa

Tel.: +420 354 631 111

E-mail: hvezda@badmarienbad.cz

Web: reservations@badmarienbad.cz

Adresa: Goethovo náměstí 7, Mariánské Lázně

 

Podrobné informace

134 pokojů kategorie Superior, Superior Plus, Suite a apartmá. Dětský koutek, Wifi internet v celém hotelu a internetový koutek – pro hotelové hosty zdarma, parkoviště v Marienbad Health Spa Resortu, podzemní garáže v Imperialu.

LÉČENÍ

Ordinace lékařů a léčebné oddělení v resortu Hvězda, nové léčebné oddělení Neapol Spa Centre, komplexní lázeňská léčba, procedury z přírodních léčivých zdrojů – minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, plynové injekce, vodoléčba a další široké spektrum léčebných procedur.
Část procedur se poskytuje v hotelech Centrální Lázně a Maria Spa Courtyard. Vlastní minerální pramen ke koupelím – Balbínův pramen.

WELLNESS & BEAUTY

Aqua wellness centrum s největším hotelovým bazénem v Mariánských Lázních (150 m2), whirlpoolem, 2 saunami, parní lázní a tepidariem. Za poplatek: Solná jeskyně, koupele, masáže, sigoroll, slidestyler, parafango, programy proti celulitidě, kosmetické studio Beauty Comfort Zone, kadeřnictví.

Certifikace

AHR ČR (Asociace hotelů a restaurací České republiky)Carlsbad Convention BureauMedispa
 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz